18 Mart 2018 Bedava İnternet Kampanyaları

18 Mart 2018 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom yani AVEA için bedava internet paketleri olacak mı, kampanyası mevcut mu demeye son. Güncelleyeceğiz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 18 Mart İnternet Kampanyası Var mı?

Turkcell Türkiye devleti ve vatandaşları için önemli olan her günde muhakkak bir özel kampanya hazırlayarak abonelerine birçok fırsat sunuyor. 18 Mart tarihinin yaklaşması ile beraber ülkemiz için oldukça önemli olan Çanakkale Zaferi içinde abonelerine özel bir kampanya hazırlayacağı beklenen telekomünikasyon şirketi bu beklentileri umarız boşa çıkarmaz ve bizleri mutlu edecek haberler verir.

18 Mart özel kampanyalarını öğrenip faydalanmaya başlamak için sizde vakit kaybetmeyin ve bu sayfayı takibi sürdürün, biz yarın sabah burayı tekrar güncelleyeceğiz. 18 Mart özel bedava internet kampanyalarından hemen faydalanmaya başlayarak hediyelerinizin tadını çıkartabilirsiniz. Bu ayrıcalık fırsat hakkında hemen daha fazla bilgi alın ve hediye internetiniz hemen hattınıza tanımlatın.

Turkcell 18 Mart Hediyesi Olacak mı?

(Bir önce ki yıl bu kampanya vardı) “Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıp sonrasın da Salla Kazan çekilişine katılarak 500 MB, 1 GB ya da 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz ve kazandığınız bu internet ile rahat rahat Web’de gezinebilirsiniz. Kazandığınız bu faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.” Bu sene ne olacağını yarın öğreneceğiz. Turkcell bedava internet benzeri bir süpriz hepimizi zevkten dört köşe eder, bekliyoruzzz 🙂

Vodafone 18 Mart Bedava Kampanyası Hakkında

Her özel günde olduğu böyle günlerde de birbirinden cazip ve özel kampanyalar hazırlayan GSM firması Vodafone bu hamlesi ile birçok abonesine bedava dakika, sms ve internet kazanma şansı sundu. Türkiye için oldukça önemli bir gün Çanakkale Zaferi için Vodafone’nun mobil müşterilerine hazırladığı bu özel kampanyadan faydalanarak tarifenize ek hediye kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya İçeriği Ne Olabilir?

Daha önce ki yıllarda dağıtılan hediyelere bakınca şunları tahmin edebiliyoruz; Yanımda uygulamasına giriş yaparak ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında ise Bana Ne Var kampanyasına katılım sağlayarak 500 MB ya da 1 GB cepten internet ya da her yöne konuşmalarda geçerli 1000 dakika kazanabilirsiniz.

Detaylar Şöyle Olacaktır

Kazandığınız bu kullanım haklarının kullanım süresi sadece 24 saattir.
Bu kullanım haklarınızı 7000’e “OZET” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek anlık olarak öğrenebilir ve buna göre harcamalarınıza devam edebilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda bu faydalardan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom 18 Mart Özel Kampanyaları 2018

Bu alanda yeni bir firma olmasına karşın çok kısa bir sürede büyük başarıları elde eden dev operatör firması Türk Telekom,  belirli günlerde yaptığı kampanyaları ile herkesin sevgisini kazanmayı başarıyor. Yılbaşı, Sevgililer günü gibi özel günlerde yaptığı kampanyaları ile gönülleri feth eden dev GSM firması, şimdi de Çanakkale Zaferi için yaptığı kampanyaları ile herkesin takdirini kazanmayı çalışacak.

18 Mart için abonelerine bedava internet hediye eden telekomünikasyon firması bu hamlesi ile birçok insana bedava internet kullanma şansı sundu. Sizde bedava internet hediyenizi alarak, istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 GB Hediye Kazanma Şansı Yeniden Gelecek mi Dersiniz?

“Türk Telekom Web sitesinden kredi kartı ya da banka kartınız ile 15 TL ve üzeri bir TL yükleme işlemi gerçekleştirerek 1 GB cepten internet kazanabilirsiniz. Üstelik başka bir şart bulunmamaktadır.” Önce ki yıl böyleydi, umarız yine benzer bir kampanya düzenlenir.

Esaslar

Size gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız hediyeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.
5555’e “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kazandığınız hediyenin kullanım süresi dolduğunda ya da kullanım haklarınızı bitirdiğiniz size kısa mesaj ile bilgi verilir.