2018 Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve AVEA

2018 Kurban bayramı bedava internet paketi hediyesi ile Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve AVEA aboneleri nasıl yapılır diye araştırmalara başladı. Onlarca 1, 2, 3, 4, 5 ve 10 GB sizi bekliyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Kurban Bayramı Hediye İnternet Paketi Kampanyası 2018

Kurban bayramı hediye internet kampanyası, her yıl bayrama özel mobil kullanıcılarını sevindirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için ülkemizdeki dev operatör firmaları müşterilerine özel birbirinden güzel fırsatlar hazırlamaya devam ediyorlar. Türkiye’de birçok mobil hat kullanıcısı bayramların gelmesini sadece aileleri ve yakınları ile kavuşmak için değil, operatör firmalarının hazırladığı cazip hediyeleri almak içinde bekliyor.

Özellikle operatör firmaları da mobil kullanıcılarının internet ihtiyacını karşılamak odaklı kurban bayramı için özel hediyeleri sunmaya çalışıyor. Çünkü bu sıralar birçok abonenin öncelikli ihtiyacı olan mobil internet isteğini operatör firmaları hazırladığı kampanyalar ile gidermeye çalışıyor. Sunduğu bu fırsatlar sayesinde de birçok kişiyi mutlu edip yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Mobil hat kullanıcıları ise aldıkları bu hediye internet ile yakınları ve aileleri ile iletişime geçmenin keyfini ve sosyal ağlarda paketlerinden herhangi bir eksilme olmadan 4.5G teknoloji ile mobilden internetin keyfini sürebiliyorlar. Bu cazip hediyelerden sizde hemen faydalanmaya başlayarak bedava internetin keyfini sürüp, bayram boyunca yakınlarınız ile görüntülü konuşmanın ve internet üzerinden mesajlaşmanın keyfini çıkartın.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava Hediye İnternet 2018

Turkcell kurban bayramı internet hediyesi her bayramda olduğu gibi bu bayramda kullanıcılarının kullanımına bedava hediyeler sunan Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip operatör firması Turkcell, müşterilerine gösterdiği bu ilgi ile onların takdirini kazanmayı başarıyor. Bu hamlesi ile birçok kişiyi mutlu eden operatör firmasının tekliflerinden faydalanmak için vakit kaybetmeden hemen gerekli katılım şartlarını sağlayın ve faydalanmaya başlayın. Faturalı veya hazır kartlı yani kontörlü hat sahibi olmanız farketmiyor.

Turkcell’den tam 10 GB bedava internet kazanabileceğiniz biliyor muydun? Nasıl yapacağını anlattık, hemen tıkla; Turkcell bedava internet 2018

turkcell kurban bayrami 2018 hediye internet kampanyasi

BiP Üzerinden Turkcell 1 GB Bedava İnternet Paketi

BiP uygulamasından 10 kişiye tebrik mesajı göndererek 1 GB internet kazanabilir ve kazandığınız bu faydayı kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Turkcell BiP Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet

BiP uygulamasını Play Store veya App Store üzerinden telefonunu indiren kişilere 1 GB hediye edilir.

Yüklediğin Kadar Hediye İnternet Kazan Kampanyası 2018

Turkcell’in Web sitesinden ya da Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile TL yükleme işlemi gerçekleştirerek yüklediğiniz kadar TL kazanabilir ve kazandığınız bu TL’leri internet kullanımlarınız için harcayabilirsiniz.

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediye İnternet Paketi 2018

Kurban bayramı internet hediyesi Türk Telekom ile de tabiki buluşuyor. GSM alanındaki yeni isimlerden olan Türk Telekom,  müşterilerine sunduğu fırsatlar ve hediyeler ile onların ilgisini çekmeyi başarıyor.

türk telekom kurban bayrami hediye internet 2018

Neredeyse önemli ve özel günlerin hepsini müşterilerine özel fırsatlar hazırlayan dev operatör firması Kurban bayramını da es geçmeyerek onların ihtiyaç ve isteklerini tatmin edici derecede karşılayacak bedava internet kampanyaları hazırlayıp, onların kullanımına sundu. Sunulan bu fırsatlardan hemen sizde faydalanmaya başlayın.

Türk Telekom Kurban Bayramına Özel Online Yüklemelere 4 GB Hediye İnternet 2018

Türk Telekom’un mobil uygulamasından ya da resmi Web sitesi üzerinden ilk defa yapacağınız yüklemesine özel hediye kazanırsınız. Bu hediyeden faydalanmak için 35 TL ve üzeri yüklemeleri kredi kartınız ya da banka kartınız ile yapmanız yeterlidir. Sonra gelen onay mesajının ardından 30 gün geçerli 4 GB’nizi kullanabilirsiniz. AVEA ve Bimcell Kurban bayramı hediye internet kampanyasınıda unutmayın.

Türk Telekom’dan 8 GB hediye internet kazanmak için şu konumuza gidebilirsin; Türk Telekom bedava internet 2018

Türk Telekom Mor Hediye 1 GB İnternet Paketi 2018

“MOR HEDIYE” yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj atarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı GB Bedava Hediye İnternet Kampanyaları 2018

Vodafone kurban bayramı hediye bedava internet 2018 için abonelerine hazırladığı kampanyalar ile herkesi mutlu eden komünikasyon şirketi Vodafone, bu bayramda onların yüzünü güldürmeyi başardı. Hem sunduğu 4.5G teknoloji hemde ücretsiz internet kampanyaları ile abonelerinin yakınları ile rahat bir şekilde görüntülü konuşmalar yapmasına ve gönüllerince video izlemelerine, müzik dinlemelerine olanak sağlıyor. 6 + 8 GB bedava Vodafone hediyesini alabilmek için şu konumuza gidiniz; Vodafone bedava internet 2018

vodafone kurban bayrami 2018 internet hediyesi

Vodafone Kurban Bayramına Özel 2 GB Hediye İnternet Paketi

Perşembe günleri yaptığınız yüklemelerin 100 katı ile çarpılarak hattınıza internet olarak yüklenir. Yaptığınız 20 TL’lik yüklemeye 2 GB kazanırsınız.

Vodafone Kurban Bayramı Hediye İnternet Kampanyası 2018

Red tarifelerinden birine geçip 12 aylık taahhüt yapan aboneler 3 GB hediye mobilden internet kazanıyorlar. Sizde hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayın.

Detaylar

Gelen onay mesajının ardından faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Faydalarınız bittiği zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Online kanallar üzerinden kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Aradığınız şeyi bulamadıysanız üzülmeyin, hemen benzer yazılarımıza bakarak hediyenizi alın.

Bimcell Kurban Bayramı Bedava Hediye İnternet Paketi 2018

Bimcell kurban bayramı hediye internet için henüz yeni bir duyuru veya paket içeriği açıklanmadı. Bu yüzden size üzülerek söylemeliyim ki yardımcı olamayacağız. Böyle bir duyuru yapılırsa size ilk biz ulaşacağız.