2018 Turkcell Uçuran internet Tarifeleri

Turkcell 2018 Uçuran internet paketleri ile bedava internet kampanyasından faydalanın. Ana konumuzu ziyaret ederek 3 GB kazanabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Yeni Müşterilere Özel Uçuran Tarifeleri 2018

Türkiye’de GSM sektöründe amiral gemisi olan Turkcell, uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösterip ve başarısını her geçen gün daha da fazla şekilde arttırmayı başarıyor. Kurulduğu ilk günden beri daima hizmet anlayışını benimseyen dev operatör firması, hizmet kalitesini ve anlayışını gözler önüne seriyor. Müşteri öncelikli bu yaklaşımı sayesinde birçok kişinin yüzünü güldürüp saygısını kazanmayı başaran operatör firması, bu alandaki başarısını daha çok uzun süre sürdüreceğini gözler önüne sermeyi başarıyor.

Müşterilerine Türkiye’nin en hızlı ve kesintisiz internetini sunan firma, bu hizmetini sürekli sürdürebilmek için durmaksızın altyapı çalışmaları ve teknoloji alanında yatırımlar yapmaya devam ediyor. Aynı zamanda müşterilerinin mobilden internetini rahatça kullanabilmelerine olanak sağlamak amacı ile zengin internet kullanım haklı tarifeler hazırlayan firma bu hamlesi ile birçok kişinin yüzünü güldürüyor.

Turkcell bedava internet 2018 ile hazırladığı Uçuran fırsatları ile müşterilerinin tatmin edici kullanım haklarına sahip olmalarını sağlayan firma bu hamlesi ile oldukça fazla rağbet gördü. Size uygun olan tekliften hemen faydalanmaya başlayarak, yakınlarınız ile iletişime geçmenin, sosyal medyada takılmanın ve video izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell bayilerini ziyaret edip yeni bir hat alıp sonra Uçuran fırsatlarından ihtiyacınıza uygun olana katılım talebinde bulunarak bu tekliften faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kısa mesaj ile katılmak için ise 2 GB için “UCURAN 2 GB”, 3 GB için “UCURAN 3 GB”, 4 GB için “UCURAN 4 GB” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan yeni gelen tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Hesabım uygulaması üzerinden iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

2 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet kullanımına sahip olmak için aylık 30 TL ödemeniz yeterlidir.

3 GB

35 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’ye sahip olmanız mümkündür.

4 GB

Cepten 4 GB internet, her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika ve 1000 SMS aylık 40 TL ödeyerek hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Detaylar

28 Şubat 2018 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Kısa mesaj ile ya da Hesabım uygulaması üzerinden kalan kullanım bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.