2019 Turkcell Yılbaşı Sürprizleri

Turkcell yılbaşı bedava internet 2019 hediyesi kampanyası nasıl yapılır, faturalı hat ve kontörlü hazırkart aboneleri. 2019 Turkcell Yılbaşı kampanyası.

2019 Turkcell yılbaşı bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2019

Arkadaşlar herkese merhaba. Biliyorsunuz ki yeni bir yıla giriyoruz. Koskoca bir yılı daha geride bıraktık. Artık gün ileriye bakma günüdür diyip yeni kampanyalara yelken açmamız gerekiyor. Biliyorsunuz ki geri kalırsak sizlere yeteri kadar fırsat toplayamayız. Bu yüzden Turkcell yılbaşı bedava internet 2019 konusuna değinme gereği duyduk. Çünkü Turkcell yeni yıl kampanyası senenin ilk fırsatı olacak.

Ben bu yüzden güzel bir araştırma yaptım ve geçen sene olduğu gibi bu senede Turkcell yılbaşı bedava internet konusunda bizleri pas geçmeyeceğinden emin oldum. Sayısız uygulamaya sahip bir operatörden bahsediyoruz, neydi bu uygulamalar; Bip Messenger, Fizy, Lifebox, Lifecell, Dergilik, Yaani, GNÇ, Sim, Salla Kazan ve daha niceleri. Bu aplikasyonlar üzerinden geçen yılbaşında ve önceki senelerde sayısız hediye dağıtılmıştı. Yine öyle olacağı çok ama çok aşikar.

Turkcell Yılbaşı Kampanyası 2019

Turkcell yılbaşı kampanyası 2019 ile neler mi yapabilirsiniz? Onlarca video, dizi ve film izleyebilir, oyun ve program indirebilir, internette gezinebilir, sosyal medya uygulamalarında saatlerce dolanabilirsiniz. Hepsi tamamen ücretsiz. Tek şart Turkcell’in faturalı yada hazırkart yani kontörlü hat sahibi olmanız. 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB ve 20 GB hediye alabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Kampanyası 2019

Turkcell Yılbaşı Kampanyası 2019

Söylenene göre Turkcell yılbaşına özel hediye internet kampanyası otomatik olarak dağıtılacakmış. Ama örneğin geçen sene BİP uygulamasında grup kurmak ve belirli sayıda kişiye mesaj göndermek gerekiyordu. Biz sanıyoruz ki yine aynı şekilde bir fırsat yaratılacaktır.

2019 Yılbaşı Bedava İnternet Turkcell

Turkcell yılbaşı hediye internet 2019 sizin için çok özel fırsatlar barındırıyor olabilir. Bunu nasıl mı anlayacaksınız? Tabiki şans işi 🙂 Mesela Çevir kazan veya salla kazan gibi kampanyalar gördü burada ki arkadaşlarımız. Turkcell yılbaşı kampanyaları arasından şansınıza artık hangisi çıkarsa onu değerlendireceksiniz. Diğer bir kampanyada 29 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında TİM mağazalarından yada size en yakın Turkcell bayilerinden çark çevirerek sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeler PS4, tablet yada paket olabiliyor. Bir çok arkadaşımız bundan çok mutlu olduğunu iletti 🙂

Turkcell yılbaşı hediyesi 2019

Turkcell yılbaşı hediyesi 2019

Turkcell Yılbaşı İnternet Hediyesi 2019

Turkcell abonelerine bu yılbaşında da birçok hediye dağıtmaya devam edecek. Turkcell yılbaşı hediye internet 2019 için birşey yapmanıza gerek kalmayabileceği gibi uygulamalar üzerinden kullanım yapmanız da istenebilir. Bu hediyeler 31 Aralık 2019 ve 1 Ocak 2019 tarihlerinde kesinlik kazanacak. Bu tarihe kadar net birşey söyleyemiyoruz ama siz bu sayfayı takip ederseniz ilk haberdar olanlardan birisi olabilirsiniz.

Kullanım koşulları;

  • Turkcell yılbaşı kampanyasından gelen hediyeler yurtiçi kullanımlarda geçerlidir,
  • Süresi içinde kullanılmayan faydalar sonra ki döneme devir etmez,
  • Hediyeler tekrar yenilenmez,
  • Turkcell kampanyada istediği zaman değişikliğe gidebilir.

Bizi takip etmeye devam edin. Hediyenizi alamazsanız aşağıya yorum bırakın yardımcı olalım.