29 Ekim Bedava İnternet – Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 2018

29 Ekim Bedava İnternet – Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, AVEA 2018 Cumhuriyet Bayramı internet hediyesi ile 1 GB, 2 GB nasıl yapılır? Detaylar bu yazıda.

29 Ekim 2018 Bedava İnternet Hediyesi – Turkcell, Türk Telekom, Vodafone

Cumhuriyet bayramı olması dolayısıyla 3 büyük operatör güzel bir kampanya düzenledi. Bu sene Cumhuriyetin kuruluşunun 94.yılı şerefine Türkiye’de ki birçok operatör firması, mobil kullanıcılarına özel birçok özel hediye hazırladı. Herkesin için anlamı büyük olan bugüne özel mobil kullanıcılarının iletişim ihtiyaçlarını daha rahat karşılamalarına sağlamak amacı ile onlara hediye internet, dakika ve SMS içerikleri hediye ediyor. Sizde size özel sunulmuş bu fırsatları hemen öğrenerek, hediyelerinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Turkcell 29 Ekim 2018 Bedava internet

Türkiye’nin en çok mobil operatör sayısına sahip olan dev GSM firması Turkcell, Cumhuriyet’in 94.yılına özel olarak hazırladığı kampanyaları ileri tüm müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Sunduğu bu zengin içerikli fırsatları ile abonelerinin bu önemli günde tarifelerinden herhangi bir eksilme olmadan yakınları ile iletişime geçme fırsatı sunuyor. Bu cazip içerikli fırsatlardan hemen faydalanmaya başlayarak sizde ücretsiz iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamanın tadını çıkartabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

29 Ekim 09.00 ile 30 Ekim 09.00 saatleri arasına kullanabileceğiniz her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB kullanım hakkına sahip olursunuz. Üstelik hediyeleriniz sadece bununla da sınırlı kalmıyor, TV+ ve Fizy uygulamalarını da size hediye ediyor. Data hattı kullanan mobil kullanıcılarını da es geçmeyen dev GSM firması BiP’ ten her yöne geçerli 1000 dakika ve 1 GB kullanım hakkı hediye ediyor.

Bir önce ki yazımız olan ve kısa sürede popüler olan Turkcell Yaani bedava internet makalesine de bakmak ister misiniz? Bu sayede 2 GB hediye kazanabilirsiniz!

Vodafone 29 Bedava internet Hediyesi

Dünya çapında bir operatör firması olan Vodafone, Resmi bayramları es geçmeyerek bu özel ve önemli günlerde abonelerine birçok özel hediye sunuyor ve onların yüzünü güldürmeyi başarıyor.  Türk tarihi için önemli bugüne özel ücretsiz internet kullanım hakkı sunuyor. Kazandığınız bu fayda ile herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmadan 4.5G teknolojisi ile internete bağlanabilir, sosyal ağlarda vakit geçirebilir ve video izleyebilirsiniz. Hemen katılım sağlayın ve ücretsiz mobilden internetin keyfini çıkartın.

İçeriği Nedir?

Yanımda uygulamasını ziyaret ederek 1 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi kullanımlarda geçerli 250 MB’ye sahip olabilirsiniz. 500 MB cepten internet kazanmak için de Yanımda uygulamasına giriş yapıp Bana Ne Var kampanyasına katılım sağlamanız yeterlidir. Herhangi bir katılım SMS’ ine ihtiyaç yoktur, gelen onay mesajı ile otomatik olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İnternet Hediyesi

Türk Telekom, 29 Ekim’e özel olarak mobil SIM kullanıcılarına özel internet kampanyaları hazırlayarak, abonelerini mutlu etmeyi başardı. Bu hamlesi ile hem Cumhuriyet’in 94.yılına verdiği önemi hemde abonelerine verdiği önemi gösteren operatör firması, birçok kişinin takdirini kazandı.

Kullanım Hakları Nelerdir?

“GIGA” yazıp 5555’e göndererek 10 GB cepten internet kazanarak, kazandığınız hediyelerin keyfini sürebilirsiniz.

Detaylar

Hediye edilen kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kısa mesaj yolu ile ya da online kanalla yolu ile kalan kullanım detaylarınızı görüntülemeniz mümkündür.
Sadece yurt içi kullanımlarda faydalanabilirsiniz.

Facebook Sayfamız