30 Ağustos Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Hediye Bedava internet 2017

30 Ağustos Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Hediye Bedava internet 2017 nasıl yapılır? Paket ve tarife hediyeniz ücretsiz olarak yansıtılır.


Sponsorlu Bağlantılar

30 Ağustos Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Hediye Bedava internet 2017

Türkiye’de ki birçok operatör firması özel günleri, milli bayramları ve dini bayramları eş geçmeyerek mobil hat kullanıcılarına bu özel günlerde birçok sürpriz hediye ediyor. Bu hediyeleri ile birçok kişinin yüzünü güldüren ve internet ihtiyaçlarını karşılayan dev operatör firmaları 30 Ağustos Zafer bayramını da es geçmiyor ve müşterilerini bedava internet hediye ediyor.

Turkcell 30 Ağustos Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye GSM alanında liderlik konumunda bulunan dev firması, yaptığı sürpriz hediyeleri ve müşterilerinin ihtiyaçlarına verdiği önem ile bu konuma gelmeyi ne kadar hak ettiğini gözler önüne seriyor. Her özel günü değerlendirip müşterilerinin biraz da olsa ihtiyaçlarını karşılayıp, yüzlerini güldürmeye çalışıyor ve bu sebeple de bu özel gün için müşterilerine birçok cazip hediye sunuyor. Hattınıza tanımlanan bu hediyeler sayesinde yakınlarınız ile rahat rahat iletişime geçebilecek ve tarifenizden eksilme olmadan 4.5G teknolojisi ile internette vakit geçirmenin keyfini sürebileceksiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Herhangi bir katılım mesajına gerek yoktur. Otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Faydalarım Nelerdir?

Her yöne 500 dakika, BiP üzerinden her yöne ek 1000 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet paketi kazanırsınız. Bunlara ek olarak fizy ve Turkcell+TV uygulamalarını da ücretsiz olarak kullanırsınız.

Vodafone 30 Ağustos Hediye Bedava internet

30 Ağustos’a özel kampanyaları ile mobil kullanıcılarının yüzünü güldüren GSM şirketi, bu hamlesi ile birçok kişiyi mutlu etti. Kazandığınız hediyeler ile yakınlarınıza paketinizden eksilme olmadan telefon edebilir ve bu önemli günü tebrik edebilirsiniz.

Nasıl Faydalanabilirim?

Yanımda uygulamasını ziyaret ederek 250 MB ve 500 MB hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet

Türkiye’nin en yeni GSM firmalarından olan Türk Telekom’da rakipleri gibi 30 Ağustos’a özel abonelerine özel birçok hediye sunuyor. Sizde hemen hediyenizi alarak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom’un Web sitesi üzerinden banka kartınız ya da kredi kartınız ile 15 TL ve üzeri yükleme yaparak 1 GB hediye kazanabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Online kanallar yolu ile kalan kullanım bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.
Kullanmadığınız faydalar silinir.

Hediye İnternetim Gelmedi

Hediye internetiniz gelmediyse lütfen telaş yapmayın. Sadece bekleyin, otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.