7 GB İnternet Paketli Tarife

Turkcell’den tam 7 GB internet, 500 dakika, 1000 her yöne sms içeren dev paket. Nasıl yapılır tek tek anlattık. Ayrıca bedava internet paketlerine de yer var.

Turkcell 7 Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba arkadaşlar, bilginiz üzere bir süredir sizlerden uzaktık. Kafa izni diyelim, bugün tarihi ile gönüllü editör ekibimize bir arkadaşımız daha katıldı. Bu onun sizler için hazırladığı ilk tarife detaylandırması olacak. Yorumlarınız ile olumlu/olumsuz taraflarını iletirseniz ilk tecrübesi için gayet yerinde olacaktır. Neden diyecek olursanız ilk editörlük deneyimi olduğunu bizlere aktardı, demoralize etmeyelim hemen 🙂

Konumuza geçecek olursak; biliyorsunuz ki Turkcell bedava internet paketleri üzerine derince, uzunca bir konumuz var. Bu konuyu okuyamayan arkadaşlar var ise öncelikle ziyaret etmeleri faydalarına olacaktır. Faturalı ve faturasız hat sahibi tüm aboneler onlarca kampanyaya bu site üzerinden ulaşabilir. 7 GB İnternet paketi tarifemiz ise sadece faturalı hatlar içindir. Bu tarifemizin adı “Faturalı 7” paketi oluyor.

Faturalı 7 GB Paket İçeriği Nedir?

Bu paketin içeriğinde doyasıya sörf yapın diye internet, sevdiklerinizle konuşun diye dakika, SMS ihtiyaçlarınız için ise kısa mesaj hakkı mevcut. Onlarda şu şekilde;

  • 7 GB İnternet paketi,
  • Her yöne 500 dakika,
  • Her yöne 1.000 adet SMS hakkı.

Günümüz şartları için bizce oldukça uygun ve dolu dolu bir paket olmuş açıkcası. Fiyat olarakta makul sayılabilecek düzeyde. Eğer taahhütsüz ve aylık bir abonelik isterseniz aylık ücreti 100 TL. Eğer 1 yıllık taahhütlü kullanmak isterseniz aylık ödemeleriniz 85 TL‘ye düşüyor, kampanyadan yararlanmış oluyorsunuz.

Turkcell Faturalı 7 GB Paketi

Turkcell Faturalı 7 GB Paketi

Pakete Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Öncelikle belirtmek istiyoruz ki bu haklar sadece yurtiçi kullanımlarınızda geçerli. Yurtdışına çıkacak olursanız lütfen öncesinde “532” numaralı Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah edin gerekli işlemleri gerçekleştirin. Aynı paketi aynı içerikler ile kullanmanızı sağlayan hizmetleri satın almanız gerekecektir.

Paketi satın almak için şu yollardan her hangi birisini uygulayabilirsiniz.

  • Dilerseniz FATURALI 7 YILLIK yaz 2200’a göndererek,
  • Turkcell Hesabım uygulaması aracılığı ile,
  • Turkcell Mağazaları aracılığı ile,
  • 532 numaralı müşteri hizmetleri yardımıyla.

İstediğiniz yöntem ile bunu yapabilirsiniz. Faturasız abonesiyseniz faturalıya geçiş için mağaza seçeneğini kullanmanız en sağlıklısı olur! Kampanyanın yaş sınırı yoktur, herhangi bir T.C vatandaşı bu fırsatı değerlendirebilir. Bizi takip etmeye devam edin.