Bedava internet Kazanmak 2019

Bedava internet 2019 kazanmak için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yani AVEA operatörlerinin kampanyalarını size aktaracağız. Yılbaşı yeni yıl hediyesi..

bedava internet 2019 kazanma

Bedava internet kazanmak aslında çok zor birşey olmaktan çıktı. Sebebi de yıllardır sizler için tüm bu kampanyaları toplayıp bir araya getirdikten sonra sizlerle paylaşan websitemizin olması. Örneğin şu an internetiniz yani paketiniz bitse yapacağınız şey ek internet paketi almak olacak, para ödeyerek. Oysa ki bu sitede 3 operatörün onlarca hediye kampanyasına yer verdik. Mesela Turkcell bedava internet bunlardan bir tanesi. Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden olan Turkcell okulların açılmasıyla birlikte yeni fırsatlar düzenlemeye devam edecektir.

Öğrenciler için çok cazip hale gelen BİP, Yaani, Fizy gibi hediye internet veren uygulamaları ile şu an bayrak yarışının önünde görünüyor. Bedava internet kazanmak için bu uygulamaları telefonunuza indirip kampanyaları takip etmeniz yeterli oluyor.

Turkcell Bedava internet

TL yükleme, uygulamaları indirme ve giriş yapma gibi bir çok fırsat ile bedava internet sahibi olabildiğiniz bu konuda sizlere severek yardımcı ve rehber oluruz. 2019 yılının yaklaşması ile 2018 kampanyaları yavaş yavaş yerini yeni paketlere bırakacaktır ve sizlerinde gündemden uzak kalması demek bunları gözden kaçırması anlamına geliyor. O yüzden sitemizi gerek sosyal ağlardan gerekse hergün ziyaret ederek bir çok yeni fırsattan haberdar olabilirsiniz.

Bedava İnternet 2019 Kampanyaları

Bulunduğumuz yılı neredeyse sonlandırmak üzereyiz, yeni yılda yani 2019 yılbaşı ile kampanya sayısında ve çeşitliliğinde artış olacak. Biz yeni yılda da yazılarımızı paylaşmaya devam edeceğiz tabi bunun için önce araştırmalar yapıp doğru kampanyaları aktarmayı hedefleyeceğiz. Editör ekibimize yeni arkadaşlar katıldı ve gönüllü olarak yazılan yazılar sürekli güncelleniyor. Yayınlanmasını istediğiniz paketler veya konular olursa aşağıda ki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Hangi Operatörler Bedava İnternet Dağıtıyor?

Genelde 3 ana operatör olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone bedava internet konularına ağırlık veriyoruz. Bunların dışında Bimcell, Teknosacell gibi firmalarda var fakat pek aktif olarak kampanyalar düzenlenmediği için rağbet seviyesi çok düşük. Bunlar için sms ve konuşma dakikası paketleri ve benzeri süreli etkinlikler oluyor. Bunlarıda yakından takip ediyoruz, sizlere sunmayı sürdüreceğiz.

Facebook Sayfamız