Bedava internet Veren Türk Telekom Uygulamaları 2018

Bedava internet Veren Türk Telekom Uygulamaları 2018 ile sizde yeni adıyla AVEA’nın ayrıcalıklar dolu hediye internet paketi dünyasına girin. 1 GB, 2 GB gibi.


Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda yine bir önceki makalemize benzer bir konuyu ele alacağız. Türk Telekom hediye internet veren uygulamalar ile güzel bir vakit geçireceğimizi düşünüyorum. Aynı zamanda AVEA bu operatörün önce ki adı olduğu için benzer aramalar yapmanız normal.

Son yıllarda Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri olan internet paketleri, hayatımızın her noktasında etkinliğini sürdürmeyi başarıyor. Birçok kişinin vaktini en çok geçirdiği yer olan internet, şu günlerde birçok mobil hat kullanıcısının ay sonuna kadar internet kullanım haklarını yetirememelerine sebep oluyor. Bu durumda birçok mobil hat kullanıcısını oldukça fazla sıkıntıya sokuyor. Sürekli ek internet paketleri almak zorunda kalıyorlar ya da aboneler faturalı ise fatura aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalıyorlar. Bu durumda Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısını hem ekonomik hem de manevi olarak sıkıntıya sokuyor. Sürekli internetim ay sonuna kadar yetecek mi?  Sorunsalını yaşamak zorunda kalıyorlar.

Müşterilerinin bu mağduriyetinin farkında olan Türk Telekom ise, abonelerinin yüzlerini güldürmek ve iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilmelerini sağlamak amacı ile onların ücretsiz internet kazanabilecekleri fırsatlar hazırlıyor ve mobil müşterilerinin herhangi bir ücret ödemeden bedava internete sahip olmalarına olanak sağlıyor. Sizde bu Türk Telekom bedava internet fırsatlarından faydalanmaya başlayarak program ile bedava internet ya da kampanyalar ile bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yazımızın devamındaki adımları yerine getirmektir, sonra hediyenize sahip olabilirsiniz.

Hediye internet Veren Uygulamalara Nasıl Sahip Olurum?

Kısa mesaj ile ya da Mobil İşlemler uygulamasında ya da Online kanalları ziyaret ederek bu fırsatlara katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Her fırsatın kendine özel bir şartı bulunmaktadır. Tüm bireysel aboneler şartları sağladıkları takdirde bu kampanyalardan faydalanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Çağrı merkezine telefon edip iptal talebinizi ileterek ya da Online kanallar üzerinden tüm iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Mor Hediye 1 GB İnternet

“MOR HEDIYE” yazıp 4545’e göndererek hattınıza ücretsiz 1 GB tanımlanır.

Türk Telekom 10 GB

10 GB cepten internet kazanmak için 4.5G uyumlu bir telefona 4.5G uyumlu bir SIM kart takarak ve ardından 5555’e “HEDIYE 10 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak hediyenizi alabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

2 KAT İnternet

Tarifenizde internet kullanım hakkınızı iki katına çıkartmak istiyor iseniz eğer, 3G uyumlu hattınızı 4.5 uyumlu bir hat ile değiştirerek ve ardından “2 KAT” yazıp 5555’e göndererek, 2 kat daha fazla internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Faturasız 1 GB

Faturasız aboneler kredi kartları ya da banka kartları ile Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden TL yükleme işlemi gerçekleştirdikleri takdirde 1 GB hediye kazanıyorlar.

Selfy

“GECE” yazıp 4545’e ücretsiz olarak göndererek 21.00 ile 09.00 saatleri arasında sosyal medya hesaplarınıza ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz ve sosyal ağlarda takılmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Detaylar Nelerdir?

Gelen onay mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
Faydalarınızı bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Kalan kullanım detaylarınıza ulaşmak için 444 1 444’e telefon etmeniz ya da 5555’e “INTERNET” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
Sadece yurtiçi kullanımlarda faydalarınızı harcayabilirsiniz.

Benzer bir yazı olan Vodafone bedava internet veren uygulamalar makalesinede gözatmanız sizin yararınıza olacaktır.