Bimcell Bedava internet Paketleri 2018

Bimcell bedava internet paketi 2018 ile tekrar karşınızdayız. Hediye ücretsiz internet için yapmanız gereken, 1 GB, 2 GB, 3 ve 4 GB hatta 500 MB beleş internet içerir.


Sponsorlu Bağlantılar

Bimcell Bedava internet Paketleri 2018

Türkiye’nin birçok ilinde onlarca mağazası bulunan BİM perakendecilik şirketi bu alandaki başarısını telekomünikasyon alanına da taşımak Türkiye’de ki yeni GSM firmalarından olan Bimcell mobil operatör kullanıcılarının dikkatini cezp etmek amacı ile onların ihtiyaçlarını baz alarak onlara özel kampanyalar sunuyor. Sunduğu bu kampanyalar sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başaran operatör firması bu sayede hatırı sayılır bir müşteri kitlesi oluşturuyor.

Bimcell bedava internet paketi sahip olduğu bu müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsediğini herkese gösteriyor. Benimsediği bu tavır ile hem toplumdaki saygınlığını arttırıyor hem de piyasadaki farklılığını herkese göstererek gün geçtikçe mobil kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Bu sayede şu sıralar en çok rağbet gören operatör firmalarından biri olmayı başaran şirket müşteri öncelikli yaklaşımı sayesinde herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Şu şıralar ise birçok mobil hat kullanıcının ay sonuna kadar yetirmekte zorlandığı tarife içeriklerinden olan Bimcell hediye internet kullanım hakkını daha fazla kullanmalarına olanak sağlamak amacı ile onlara özel kampanyalar düzenlemeye çalışıyor. Hazırladığı bu kampanyalar ile birçok kişinin ücretsiz ve tarifelerinden eksilmeden mobilden internet kullanımının keyfini sürmelerine olanak sağlayan operatör firması bu hamlesi ile birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Sizde ek ücret ödemek zorunda olmadan ve kendinizi kısıtlamak zorunda da kalmadan daha fazla internet kullanım hakkına sahip olmak istiyor iseniz bedava internet kampanyaları yazımızda yapmanız gerekenleri sizler ile paylaşıyoruz. İhtiyacınıza uygun olan seçenekteki bedava internet paketini seçip, sizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ve hediye internetinizin keyfini sürebilirsiniz.

Bimcell 1 GB Bedava internet Paketi 2018

Tek sefer de 20 TL ve üzeri yüklemelerinizde 1 GB hediye edilir. Hediye edilen bu bir 1 GB’nin kullanım süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar silinir. Sadece yurtiçi kullanımlarda faydalanabileceğiniz bu fırsatın tamamını harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bimcell Deneme 500 MB Bedava internet

500 MB kazanmak için “DENEME” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak bu hediyenin sahibi olabilirsiniz. Gelen onay mesajının ardından 500 MB’nizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk aydan sonra bu paketi iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gelecek aylarda ücret ile bu fırsattan faydalanmaya başlarsınız.

250 MB Bedava Bimcell İnternet

250 MB hediye internete sahip olmak için “250 MB” yazıp 4551’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

500 MB Bimcell İnternet Paketi

“500 MB” yazıp 4551’e göndererek bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım haklarınız bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Bimcell 1 gb bedava internet

1 GB Bimcell Hediye İnternet Paketi

4551’e “1 GB” yazıp göndererek bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

4.5G’ye 4.5 GB Bedava İnternet

“4.5G TANISMA” yazıp 5555’e gönderdiğiniz takdirde katılım talebiniz alınır. 4.5G uyumlu cihazınızın ve SIM kartınızda bulunuyor ise bu fırsattan faydalanmaya başlar ve bedava internetinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Bu fırsatın kullanım süresi sadece 30 gündür.

4.5G SIM Kart Hediye Kampanyası

Bu fırsattan faydalanmak isteyen mobil kullanıcılar SIM kartlarını 4.5G uyumlu bir SIM kart ile değiştirerek ilk adımı gerçekleştirebilirler. İkinci adım olarak ise “4.5G” yazıp 5555’e göndererek 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler.

Kampanya Hakkında Detaylar

  • Sadece yurtiçi kullanımlarınız da geçerlidir.
  • Kullanım hakkınız bittiğinde SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz.
  • Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için online kanalları ziyaret edebilirsiniz ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.
  • Kullanmadığınız faydalar gelecekler aylara devredilmez ve silinir.

Tüm bu paketlerin yanında birde mis gibi Turkcell bedava internet paketi nasıl iyi giderdi değil mi? Bunun arayışında iseniz lütfen o konumuzuda ziyaret edin ve bizi arkadaşlarınızla paylaşın. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.