Hafta Sonu Turkcell’liler İle Sınırsız Konuşma Kampanyası

Hafta Sonu Turkcell’liler İle Sınırsız Konuşma Kampanyası sayesinde bedava dakikalar ve arama hakkı sizin oluyor. Nasıl mı, tamamı konuda yer alıyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığı her atılım her hamle ile GSM alanındaki başarısını Türkiye genelindeki tüm mobil hat kullanıcılarına göstermeyi ve mobil müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her geçen gün bu alanda daha da ileri gitmeyi başaran Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip GSM firması Turkcell sunduğu alt yapı hizmeti ile de birçok müşterisinin gönlünü feth etmeyi de başarıyor. Her geçen gün başarısına başarı katarak bir büyüme gösteren dev mobil iletişim firmasının başarısı ülke sınırlarını da geçerek dünya geneline yayılmaya başladı.

Başarısının bu denli artmasının en önemli sebeplerinden biri olarak gösterilebilecek olan müşteri odaklı yaklaşım anlayışı ile dev şirket başarısına başarı katmayı başarıyor. Özellikle yaptığı sürpriz sınırsız konuşma dakikası kampanyası ile abonelerini mutlu eden ve onların iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlayan dev firma bu hamleleri ile tüm takdiri toplamayı başarıyor.

Son günlerde dakika sıkıntısı çeken abonelerine yönelik olarak hazırladığı hafta sonu kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken firma, bu teklifi ile abonelerine hafta sonları aileleri ve yakınları ile sınırsız konuşma imkânı sunuyor. Hemen sizde bu kampanyanın detaylarını öğrenerek katılım sağlayın ve hediyenizin keyfini çıkartmaya başlayın.

Turkcell Sınırsız Konuşma, Arama 2018

Turkcell bedava dakika konusunda da değindiğimiz kampanyaya katılım sağlamanız için herhangi bir katılım SMS’ ine ya da online başvuruya gerek yoktur. Gerekli koşulları sağladığınızda otomatik olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan sadece bireysel hazır kart sahibi olan aboneler faydalanabilirler. İkinci koşul olarak ise bireysel müşterilerinin 35 TL ve üzeri bir yükleme gerçekleştirip paket satın almaları gerekmektedir.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’ a telefon edip çağrı merkezine iptal talebinizi ilettiğiniz takdirde çıkış işlemleriniz onaylanır. Web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

35 TL ve üzeri bir paket alımı gerçekleştirdikten sonra ki 30 gün içerisinde her hafta sonu şebeke içi sınırsız konuşma hakkına sahip olursunuz.

Detaylar

Gelen onay mesajının ardından faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
35 TL ve üzeri her alım gerçekleştirdiğiniz bu fırsattan yararlanabilirsiniz.
Bu fırsattan sadece yurt içinde faydalanabilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell yılbaşı bedava internet konusuna da bakmak istemez miydiniz?