Lifecell Nedir, Turkcell Lifecell Hediyeleri ve Bedava internet

Lifecell Nedir, Turkcell Lifecell Hediyeleri ve Bedava internet paketi sahibi olmak layfsel ile işte bu kadar basit. Nasıl yapılır demeden, 50 GB, 12 GB, 5 GB’a sadece 49, 59 ve 69 TL’ye sahip ol.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Faturalı Lifecell Hediye ve Kampanyaları

Turkcell Lifecell, yaptığı devrim niteliğindeki kampanyaları ile mobil kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran dev operatör firması Turkcell, her zaman mobil kullanıcılarının aldıkları hizmet kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı başarıyor. Her zaman bu alanda mobil müşterilerine ilkleri yaşatması ile popüler olan dev GSM şirketi, bu tutumu sayesinde gün geçtikçe daha da büyümeyi başarıyor. Hem mobil kullanıcı sayısını arttırıp hem de popülerliğini arttıran operatör firması iletişim ve teknoloji alanında yaptığı yatırımları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İşine bu denli önem veren dev komünikasyon firması, her zaman abonelerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına da cevap vermeyi ihmal etmiyor.

Bu sayede müşterilerinin sevgisini kazanan dev firma, gün geçtikçe liderliğini daha da sağlama almayı başarıyor. Özellikle yaptığı kampanyalar ile oldukça fazla ilgi gören dev firma, yeni Lifecell fırsatları ile de birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başardı. Bu fırsat sayesinde ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan mobil telefonunuzdan 4.5G teknolojisi ile keyfini sürebileceğiniz sınırsıza yakın internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Üstelik size sunulan fırsatlar sadece bununla da son bulmuyor, BiP uygulamasına özel birçok fırsatta sizi bekliyor. Hemen vakit kaybetmeden bu tekliflerden faydalanmaya başlayın.

Lifcell’e Nasıl Katılabilirim?

Turkcell mağaza veya bayilerine gidip kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olan paketi seçip, katılım talebinde bulunarak hemen katılım işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden de zahmetsiz bir şekilde katılım işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Kısa mesaj ile katılmak için  “LIFECELL EXTRA”, “LIFECELL PRO” , “LIFECELL SUPER” yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atmanız yeterlidir.

Lifecell Bedava internet Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm bireysel faturalı müşteriler katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Extra

12 aylık taahhüt yaparak uygulamalarda kullanılmak üzere 50 GB ve diğer kullanımlar için 7 GB’ye 59 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Pro

69 TL karşılığında 50 GB+12 GB’yi hattınıza tanımlatabilir ve cepten internetin keyfini sürebilirsiniz.

Super

49 TL ödeyerek uygulamalar için 50 GB, diğer kullanımlar için 5 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Aylık kullanım hakkınız bittiği zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
İnternet üzerinden paketinizdeki kalan kullanım bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.