Programsız Bedava internet 2018 – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Programsız Bedava internet 2018 – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom nasıl yapılır? Faturalı ve kontörlü hat. Programsız, hilesiz hediye internet.


Sponsorlu Bağlantılar

Programsız Bedava internet 2018 – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Programsız bedava internet 2018 yılında da popülerliğini kaptırmayacak gibi görünüyor. Teknolojiinin ilerlemesi, beraberinde internet ihtiyacının artmasını getirdi. 4.5G teknolojisini kullanan birçok mobil hat kullanıcısı internet paketlerini yetirmekte zorlanmasına sebep oldu. Daha hızlı bir internete sahip olan mobil kullanıcılarının daha fazla internete ihtiyaç duymaya başladılar. Bu yüzden de operatörlerinin düzenlendiği bedava internet kampanyalarını araştırmaya başladılar.

Sizde kullandığınız GSM firmasının yaptığı hediyeli fırsatları bu yazımızın devamında görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Programsız Bedava İnternet 2018

Turkcell, mobil hat kullanıcılarının süreli ek internet paketi almamaları amacı ile hazırladığı ücretsiz internet fırsatları ile herkesin sevgisini kazanmayı başardı. Gün geçtikçe yaptığı kampanyalar ile abonelerini mutlu etmeyi başaran firma, yaptığı kampanyalar ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Eğer sizde daha fazla internet kullanım hakkına sahip olmak istiyor iseniz, hemen size özel olarak hazırlanmış bu kampanyaları uygulamaya başlayın.

Fırsatları incelemeye başlayalım, hadi buyrun.

turkcell programsiz bedava internet 2018

Programsız Turkcell GNÇ Uygulamasını İndir 1 GB Hediye internet

GNÇ uygulamasını indiren GNÇ’li aboneler 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olabilirsiniz. Bu uygulamayı App Store’dan veya Play Store’dan indirilebilirsiniz.

4.5G Salla Kazan

Bu fırsattan faydalanabilmek için, cihazınızın ve SIM kartınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Bu fırsattan faydalanmaya başlayarak 1 GB kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

BiP Messenger Her Gün Mesaj Gönder 1 GB Bedava internet

BiP Messenger uygulamasında 5 gün boyunca üst üste 10 mesaj göndererek 1 GB hediye kazanabilirsiniz. Gönderdiğiniz stickerlar ve emojilerde mesajdan sayılmaktadır.

Turkcell Yaani 1 GB Bedava internet

Yaani uygulamasını telefonunuza indirip kullanmaya başlayarak 7 gün boyunca geçerli olan 1 GB Turkcell programsız bedava internet mobilden internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Yaani uygulamasını ayın en az 10 günü kullanarak en az 20 arama yaptığınız takdirde +1 GB’ye daha sahip olabilirsiniz.

Otomatik Ödeme 2 GB

Otomatik ödeme talimatı vererek herhangi bir katılım SMS’ ine ihtiyaç duyulmadan otomatik olarak 2 GB hediye kazanabilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar bu tekliften faydalanmanız mümkündür.

Toplantıdayım 1 GB Programsız bedava internet paketi

Toplantıdayım uygulamasını cep telefonunuza indirip kullanmaya başlayarak 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Programsız Bedava İnternet Kampanyaları 2018

Vodafone Programsız Bedava İnternet

İletişim ve internet alanındaki yaptığı kampanyalar ile herkesin takdirini kazanmayı başardı. Müşterilerinin ihtiyaçlarını gösterdiği ilgi sayesinde abone sayısında da gözle görülür bir artış yaşayan firma, her geçen gün daha da büyümeyi başarıyor.

Her gün büyüyen dev GSM operatörü Vodafone’nun hediye internet kampanyalarını yazımızda öğrenebilirsiniz.

Vodafone Nasıl Programsız Hediye İnternet Kazanılır?

Yanımda 250 MB Hediye internet

Yanımda uygulamasını her hafta ziyaret ederek bir gün boyunca kullanabileceğiniz 250 MB’ye sahip olabilirsiniz

Yanımda 500 MB Bedava internet

Yanımda uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak her pazartesi 500 MB kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

E-Fatura 1 GB

E-fatura veya SMS faturasına geçiş yaparak 1 GB kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediyenin kullanım süresi 1 GB’ dir.

4.5G’ ye 1 GB Kazan

4.5G uyumlu SIM kart satın alarak ve 4.5G’ye geçiş yaparak 1 GB kazanabilirsiniz. Üstelik hediyenizin kullanım süresi bir aydır.

Türk Telekom Programsız Bedava İnternet 2018

avea türk telekom programsız hediye internet

Abonelerinin bedava internet isteğine yaptığı kampanyalar ile çözüm bulmaya çalışan Türk Telekom, bu hamlelerinde başarılı olarak birçok kullanıcısının daha fazla mobilden internet kullanmasına olanak sağlıyor. Bu sayede mobil müşteriler nette daha fazla vakit geçirebiliyorlar, üstelik herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan, bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Temel konumuzu incelerseniz öncelik verdiğimiz kampanyaları görebilirsiniz. Onun için Türk Telekom bedava internet makalesine gözatınız.

Neler Kazanırım?

Faturasız 1 GB hediye internet

Türk Telekom Mobil İşler’ den banka kartı ya da kredi kartı TL yükleme işlemi yaparak 1 GB hediye kazanabilirsiniz.

TL Yüklemelerine 1 GB hediye internet

50 TL ve üzeri yükleme yapan mobil müşteriler “HEDIYE INTERNET” yazıp 5555’e gönderdiğiniz takdirde 1 GB kazanırsınız.

Esaslar

Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Gelen onay mesajı ardından kazandığınız faydaları harcamaya başlayabilirsiniz.

Bu yazımızda programsız bedava internet konusunu ele aldık arkadaşlar. Bir sonra ki makalemizde tekrar görüşmek üzere, sağlıcakla kalın. Takıldığınız noktalarda yorum kısmını kullanabilirsiniz.