Türk Telekom 2018 Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet Hediyesi

Türk Telekom 2018 Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet Hediyesi ile yıl başında ücretsiz internet paketi sahibi olun. Yıl boyunca sürecek fırsatlara alışın.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Yılbaşı Bedava internet 2018

Türk Telekom yılbaşı hediye bedava internet ile hayatımıza yeni yıldada girmeye devam edecek. Yaptığı kampanyalar sayesinde gönüllerde ki yerini korumayı sürdürecek. Yaptığı bu kampanyalar ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Genellikle abonelerini isteklerini tespit edip bu doğrultuda fırsatlar hazırlamaya çalışıyor. Hazırladığı bu fırsatlar ile de nokta atışı yapmayı başaran GSM firması, abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamasına olanak sağlıyor.

Bu sayede de birçok mobil abonenin yüzü gülüyor. Özellikle abonelerine özel günlerde, resmi ve dini bayramlarda da özel kampanyalar hazırlayan GSM şirketi, bu tutumu ile birçok kişinin de takdirini kazanmayı başarıyor. Bu günlere özel mobil hat kullanıcılarına dakika, SMS ve internet kullanım hakkı hediye eden operatör firması, abonelerine ekstra dakika, SMS ve internet kullanma şansı sunması ile gönülleri feth etmeyi başarıyor. Sizde bugünleri takip ederek birçok fırsattan faydalanabilirsiniz. Peki ya Türk Telekom yıl başı bedava internet için neler yapmak gerekecek?

Yılbaşı kampanyasının yaklaşması ile beraber hazırlanan kampanyaları takip ederek, bu zengin içerikli fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom’un bu önemli günü de es geçmeyerek hazırladığı bedava internet kazandıran, yakınlarınız ile iletişim kurmanıza olanak sağlayan dakika paketlerinden faydalanmak için geç kalmayın. Aktif olarak yayınlanmış Yılbaşı fırsatlarını takip etmeye başlayın.

Türk Telekom Yeni Yıl İnternet Paketi Hediyesi

Türk Telekom müşteri hizmetlerine telefon edip müşteri temsilcisine katılım talebinizi ileterek sorunsuz bir şekilde hemen katılabilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile de kolay bir şekilde de katılım sağlayabilirsiniz. Web kanalı yöntemini tercih ederek de zahmetsiz bir şekilde katılım sağlamanız mümkündür. Ayrıca Vodafone yılbaşı bedava internet konusunda da benzer fırsat kampanyalarına değindik, sakın kaçırma.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler bu fırsatlara katılım sağlayabilirler ve faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip çağrı merkezi aracılığı ile iptal talebinizi iletebilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler’ e gelerek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Türk Telekom yeni yıl bedava internet paketleri konusu tam gaz devam ediyor, okuyunuz.

2018 Türk Telekom Yıl Başı Hediye Bedava internet

Selfy 1 GB

25 yaş altındaki Selfy’li abonelerinin faydalanabileceği bu fırsat ile yılbaşı 1 GB hediye internet kazanırsınız. Katılım sağlamak için önce “MOR HEDIYE” yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj atmanız ve ardından 30 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Katılım mesajı gönderdikten sonra 30 gün içerisinde yükleme gerçekleştirdiğiniz takdir de hediyenizi alabilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

TL Yükle 1 GB Kazan

Türk Telekom mobil uygulamasından ya da web sitesinde TL yükleme işlemi gerçekleştirerek bedava internet kazanabilirsiniz. 15 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirerek 1 hafta boyunca geçerliliği olan  1 GB cepten internet kazanabilirsiniz.

Faturasız 1 GB

Türk Telekom uygulamasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapıp ardından yükleme yaptığınız 1 GB hediye kazanırsınız.

Hattını Taşıyana 500 MB

Numarasını taşıyan ya da yeni hat alan mobil operatörler 500 MB hediye kazanıyor. “DENEME” yazıp 5555’ e göndererek sizde hediyenizi alıp keyfini çıkartabilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

5555’e “HEDIYE SOSYAL PAKET” yazıp gönderdikten sonra, tek seferde 30 TL’lik yükleme gerçekleştirdikleri takdirde Whatsapp’ ta kullanılmak üzere 1 GB, Facebook ve Twitter kullanılmak üzere de 1GB hediye edilir. Kazandığınız faydalar ile sosyal medyada rahat rahat vakit geçirebilirsiniz.

Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası Hakkında Detaylar

Belirtilen süreler içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve internet kullanım hakları gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kullanım haklarınızı sorgulamak işlemini kısa mesaj yolu ile halledebilirsiniz. Konuşma hakkı için “DAKIKA” , kısa mesaj hakkı için “SMS”, internet kullanım hakkı için “INTERNET” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Gelen onay mesajının ardından kazandığınız faydaları harcamaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız hediyelerin kullanım süresi bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.