Türk Telekom 3 GB Bedava internet – Süper 750

Türk Telekom 3 GB bedava internet paketi nasıl yapılır, kimler yararlanabilir gibi sorularınıza fazlasıyla cevap verdik. 4 GB de dahil yeni avantajlar mevcut.


Sponsorlu Bağlantılar

İletişim sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve oldukça başarılı bir konumda olan Türk Telekom bu başarısını GSM alanında da sürdürmekte niyetli gibi gözüküyor. Bu sektöre adım attığı kısa sürede oldukça kayda değer bir başarı elde eden dev telekomünikasyon firması her geçen gün daha fazla abone kazanıp, mobil operatör sayısını gittikçe arttırmayı başarıyor.

Özellikle hazırladığı bol internet paketli tarifeler ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GSM firması, bu hamlesi ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının en önemli isteğine ve beklentisine yanıt vermiş oluyor.

Sadece internet kullanım hakkı yönü ile değil dakika ve SMS yönü ile de zengin olan bu fırsatlar birçok genç mobil kullanıcının aklını çelmeyi başarıyor. Sizde yakınlarınız ile konuşurken, mesajlaşırken ve cepten internetin tadını çıkartırken yüksek tutarlar ödemek zorunda kalmak istemiyor iseniz ihtiyacınıza uygun olan kampanyayı buldunuz. 7-25 yaş arasında tüm bireysel müşteriler bu tekliften faydalanmaya başlayabilirler.

Türk Telekom 3 GB Bedava internet Paketine Katılım

Türk Telekom mağaza veya bayilerine gidip başvuru yaptığınız takdirde kısa bir sürede katılım sağlamanız mümkündür. Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da kısa mesaj ile de kısa bir sürede katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Örneğin eğer arzu ederseniz Türk Telekom bedava internet paketi yazısını inceleyerek en cazip ve popüler olan başlıklar arasından güzel bir tercihle başlangıç yapabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften 7-25 yaş aralığındaki Selfy’li tüm bireysel kullanıcılar faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip iptal talebinde bulunarak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür ya da web kanalı yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

12 aylık taahhütname yaparak her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 3 GB internete aylık sadece 45 TL ödeyerek sahip olabilir ve kullanım haklarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Detaylar

Paket içeriğiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Taahhüdünüzün süresi bittiği standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.
5555’e “SOZ” yazıp göndererek taahhüt talebinde bulunabilirsiniz.
MMS ücreti 1,25 TL’dir.
Sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.