Türk Telekom 4.5G 2 Kat İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4.5G 2 Kat İnternet Kampanyası ile paketinizde ki kullanım miktarınızı 2 katına çıkarın ve AVEA ile uçuşa geçin. Detaylar içeride.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom GSM alanındaki başarılı hamleleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Üstelik telekomünikasyon alanında çok kısa bir süredir faaliyet göstermesine rağmen hatırı sayılır bir kemik müşteri kitlesi oluşturan dev GSM firması, her geçen gün bu alanda daha ileriye giderek lider GSM firmaları arasında kendine yer bulmayı başarıyor. Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının dikkatini çeken dev firma sunduğu fırsatlar ile ilgi odağı olmayı başarıyor.

Potansiyel mobil müşterilerin ilgisini çekmesi sayesinde mobil kullanıcı sayısında gözle görülür bir artış yaşayan operatör firması, telekomünikasyon alanında ne kadar kalıcı olduğunu da herkese göstermeyi başarıyor.

Son zamanlarda yaptığı Türk Telekom 4.5G kampanyası 2018 ile de oldukça ilgi toplayan dev firma, bu teklifi ile hem 4.5G teknolojisinin faydalanan abone sayısını arttırmayı hedefliyor hem de mobil abonelerinin daha hızlı bir internet deneyimi yaşamalarını sağlamak istiyor. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayan teklif ile tarife içeriklerini ikiye katlama şansı sunuyor. Sizde hemen bu fırsata katılım sağlayarak, dakika, SMS ve internet kullanım haklarınızı ikiye katlayın.

Türk Telekom 4.5G İnternet Katlama Kampanyasına Katılım

17.04.2017 tarihinden sonra SIM kartını 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirerek, 4.5G uyumlu bir cihaza sahip olan ve her şey dâhil paketlerde olan mobil hat kullanıcıları kısa mesaj yolu ile katılım sağlayabilirsiniz. 5555’e “2 KAT” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları

17.04.2017 tarihinden sonra SIM kartını değiştiren tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinde bulunarak ya da 5555’e iptal mesajı göndererek hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

90 gün boyunca her 30 günde bir olacak şekilde tarifenizdeki dakika, SMS ve internet kullanım haklarınızın hepsini içerecek kadar bir internet tutarı hediye edilir.

Detaylar

Sadece yurt içi kullanımlarda faydalanabilirsiniz.
Kazandığınız hediyeleri belirtilen süreler içerisinde bitirmediğiniz takdirde, gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.