Türk Telekom Aşımsız İnternet Paketleri

Türk Telekom aşımsız limitsiz internet paketleri sizinle birlikte tüm abonelere cepten mobil internet keyfini doruklarda yaşatıyor. Sende katılmak istemez miydin?


Sponsorlu Bağlantılar

Müşterilerinin sorunlarına önem ve onlara çözüm etmek için uğraşan ve çabalayan GSM operatörü Türk Telekom düzenlendiği kampanyalar ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Müşteri odaklı yaklaşımı kendine misyon olarak edinen operatör firması bu yaklaşım tarzı ile hem mevcut abonelerinin yüzünü güldürüyor hem de sürekli yeni aboneler kazanmaya devam ediyor.

Kısa bir süredir GSM sektöründe faaliyet göstermesine rağmen daha şimdiden sektörün önemli isimlerinden biri olan ve ivmeli başarı artış grafiği ile de rakiplerinin dikkatini çeken dev operatör firması daha uzun süre bu alanda faaliyet göstereceğini gözler önüne seriyor.

Birçok mobil kullanıcının ortak sıkıntısı olan düşük kotalı internet içerikleri problemine çözüm olması amacı ile hazırladığı aşımsız paketler ile mobil kullanıcılarının kalbini kazanan firma bu fırsat ile kullanıcılarına tarife içeriklerindeki internet kullanım hakları bittiğinde oldukça ekonomik fiyata satın alabilme imkânı sunuyor. İhtiyacınıza uygun olan paketi seçip, sizde kaldığınız yerden cepten internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Türk Telekom Aşımsız İnternete Katılım

Türk Telekom bayilerini ziyaret edip başvuruda bulunarak, Web kanalı yolu ile ya da seçtiğiniz fırsata ait anahtar kodu kısa mesaj yolu ile katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’ü arayıp müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek kısa bir sürede çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de fazla vaktinizi harcamadan iptal edebilirsiniz.

Paket Kullanımları ve İçerik

500 MB

1 ay boyunca kullanabileceğiniz 500 MB’yi 15 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

1 GB İnternet Paketi

1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’ye haftalık 9 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

1 GB

Günlük 6 TL ödeyerek bir gün süresince kullanabileceğiniz 1 GB’yi satın alabilirsiniz.

2 GB

Aylık 7 TL ödeyerek 2 GB’ye sahip olabilir ve internet kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Detaylar

30 gün boyunca kullanmadığınız haklar silinir ve gelecek aylara devredilmez.
5555’e “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
Sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.