Türk Telekom – AVEA 1 Mayıs Kampanyası 2018

Türk Telekom – AVEA 1 Mayıs Kampanyası 2018 ile hediye ücretsiz internete nasıl sahip olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Türk Telekom 1 Mayıs bedava internet hediyesi size hitap ediyor!

Türk Telekom 1 Mayıs Bedava internet

Yılbaşında ve 23 Nisan yaptığı kampanyaları ile yüz binlerce mobil data hattı sahibi abonesini mutlu etmeyi başaran GSM firması Türk Telekom yeni yapacağı kampanyalar ile de birçok abonesini heyecanlandırmaya başlayacağa benziyor.

Ülkemiz için dünya için her önemli günde muhakkak abonelerinin karşısına irili ufaklı bol fırsatlar içeren kampanyalar ile çıkmayı tercih eden operatör firması Türk Telekom benimsediği bu tavır ile hem geçmişe olan saygısını gözler önüne seriyor hem de abonelerini her zaman mutlu etmeyi başarıyor.

Yaptığı bu zengin içerikli kampanyalarda genellik ile abonelerine hediye dakika ya da hediye internet kullanım hakkı hediye eden Türk Telekom bu fırsatları ile abonelerinin ücretsiz kullanım yapmasına imkan tanıyor.

Sizde yeni hediyeli kampanyalar hakkında bilgi alın ve hediyelerinizin tadını çıkartın.

Türk Telekom 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı Özel Kampanyaları

Şimdide 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler bayramının yaklaşması ile beraber Türk Telekom’un gene bir hediye içerikli kampanya yapması yüz binlerce kişi tarafından bekleniliyor. Yakında zaman önce yaptığı Türk Telekom 23 Nisan hediye internet kampanyası ile birçok abonesini mutlu etmeyi başaran firma henüz bir açıklama yapmamasına rağmen 1 Mayıs tarihi iyice yaklaştıkça operatör şirketi tarafından bir açıklama yapılması bekleniliyor.

Buradan anlık olarak takipte kalarak AVEA 1 Mayıs hediyeleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve kampanya zamanı geldiğinde faydalarınızı alabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanmaya Başlayabilirim?

Türk Telekom kampanya hakkında henüz bir açıklama yapmadığı için bu konuda net bir bilgi bulunmamaktadır. 1 Mayıs tarihinin yaklaşması ile beraber kampanya katılım detaylarının yakında bir zamanda açıklanılması beklenmektedir.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Kampanyaya dair net bir bilgi bulunmadığı için katılım şartlarına dair net bir bilgi yoktur. Önceki kampanyalardan yola çıkarak herhangi bir şart aranmaksızın 1 Mayıs hediyelerinin tüm abonelerin hatlarına tanımlanacağı ön görülmektedir.

1 Mayıs Hediyeleri Nelerdir?

Her kampanyada olduğu gibi bu fırsatta da abonelere hediye internet kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir. Hediyeler açıklandığında buradan paylaşılacaktır.

Esaslar

Hattınıza tanımlanan bu hediyelerin süresi 1 gün ile sınırlıdır.
Kullanmadığınız kullanım hakları silinecektir.
Hattınıza tanımlanan hediyelerin üçüncü kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.

Facebook Sayfamız