Türk Telekom – AVEA 15 Temmuz Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom 15 Temmuz hediye bedava internet kampanyası ile AVEA kullanıcısı herkes 2018 yılının 15 Temmuz tarihinde bu hediye internet, SMS ve konuşma dakikası…


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası 2018

Çok kısa bir süredir GSM alanında ciddi başarılar elde etmeyi başaran Türk Telekom Avea alt yapısı ile başladığı telekomünikasyon kariyerini oldukça başarılı bir şekilde sürdürüyor. 3 yıl gibi bir sürede hem mevcut abonelerinin yüzünü güldürmeyi başaran hem de yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyalar ile de yeni yeni aboneler kazanmayı başardı.

GSM sektöründe ciddi bir başarı elde etmeyi başaran dev operatör firması aynı zamanda özel günler için yaptığı özel kampanyaları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ülkemizde önemli olan her önemli ve özel günde muhakkak bir hazırlık yapan telekomünikasyon firması bu yönü ile de Türkiye genelinde birçok abonesinin olumlu tepkisini almayı başarıyor.

Ülke tarihimiz için önemli bir gün olan ve aynı zamanda da milli bayramımız olan 15 Temmuz içinde dev GSM firması kampanya hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan hadise ile Türk milleti için oldukça önemli olan Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet için bu yılda özel fırsatlar hazırlanıyor. Sizde detayları öğrenip hemen bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom 15 Temmuz Kampanyası

Geçtiğimiz yılda 15 Temmuz için abonelerine her yöne konuşabilecekleri dakika, SMS ve buna ek olarak cepten bedava internet hediye eden dev operatör firması yaptığı bu kampanya ile geçen yıl gönülleri kazanmıştı. Bu yılda benzer bir kampanya yapması beklenilen dev operatör firması, henüz kampanyaya dair detayları açıklamadı. Fakat geçtiğimiz yıl göz önüne alındığında bu yılda benzer bir kampanya yapması beklenilen dev firmanın kısa bir süre içerisinde kampanya detaylarını açıklaması bekleniliyor.

İşte merakla beklenen o hediyeler : Yurt içi her yöne geçerli 1.000 dakika, 5000 SMS ve 1 GB Cepten internet paketi hediyesi. 24 saat geçerlidir! Ayrıca Türk Telekom evde ev interneti kullanıcıları da 15 Temmuz tarihinde yaptıkları harcamaları kotalarından düşmeyecektir. Hediyeleriniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediyem gelmedi diyorsanız lütfen müşteri hizmetlerini arayınız.

AVEA 15 Temmuz Hediyesi için Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Kampanya aktif olduğu zaman size kısa mesaj yolu bilgilendirme yapılır ve kampanya kapsamındaki tüm dakika, SMS ve internet kullanım haklarınız hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Benzer kampanyaların yer aldığı Türk Telekom hediye internet konusuna da bakabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm mobil hat kullanıcıları otomatik olarak katılabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya İçeriği Nedir?

Henüz detayları belli olmadığından dolayı neler hediye edileceği hakkında bilgi vermek mümkün değildir.

Detaylar

Kullanım haklarınızın aktiflik süresi 1 gündür.
Geçerli süre boyunca kullanılmayan haklar silinir.
5555’e “KALAN” yazıp yollayarak anlık kullanım haklarınız öğrenebilirsiniz.