Türk Telekom (AVEA) Online Başvuruya 6 GB Bedava İnternet

Şimdi hemen Türk Telekom AVEA bedava internet kazanmak için yapman gerekenleri anlatıyoruz. Online başvuru ile cepten harcayabileceğin tam 6 GB internet paketi senin olabilir. Nasıl yapılır diye sormadan önce okuman lazım.

Türk Telekom  Online Başvuruya Özel 6 GB AVEA Bedava internet

Türk Telekom yaptığı kampanyaları ile her zaman abonelerinin dikkatini üzerine çekmeyi ve abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Mobil hat kullanıcılarının ihtiyaçlarını düşünerek onlara ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kampanyalar hazırlayan Türk Telekom AVEA bedava internet paketleri ile benimsediği bu yaklaşımını koruyarak yüz binlerce abonesinin takdirini kazanmayı başarıyor.

Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının en çok ihtiyaç duyduğu kullanım haklarının başında gelen internet kullanım hakkı, herkes için bazen sorun olabiliyor. Aboneler ay sonuna kadar internet kullanım haklarını yetiştirmekte fazlası ile zorlanıyorlar. Bu noktada da devreye GSM operatörleri giriyor. GSM firmaları abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak amacı ile onlara özel kampanyalar hazırlıyorlar.

Türk Telekom’un abonelerine bedava internet paketi kampanyasını sizde öğrenin ve 6 GB cepten internet kazanın.

Türk Telekom Cepten 6 GB Bedava İnternet Fırsatı

Türk Telekom müşterilerinin daha fazla internet kullanmasına imkan tanıdığı ve aynı zamanda abonelerinin kolayca internet üzerinden başvuru işlemlerini halledebilmelerine olanak sağladığı Online Başvuruya Özel Hediye kampanyası ile herkese güzel bir fırsat sundu.

Online olarak Avantaj Web tarifelerinden birine geçiş yapan abonelerine 3 ay boyunca olmak üzere ayda 2’şer GB’den toplamda 6 GB internet hediye eden firma bu hamlesi ile birçok kişiyi sevindirdi.

Hemen sizde Online olarak başvuruda bulunun ve Türk Telekom bedava internetinizi alın. Aldığınız hediye internet ile doya doya gönlünüzce internette vakit geçirmenin keyfini çıkartın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya sadece Web satış kanalı üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz Avantaj Web tarifelerinden birini Web kanalı üzerinden satın alarak bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Avantaj Web tarifelerinden birini satın almanız gerekmektedir. Buna ek olarak faturalı olmak isteyen aboneler sadece faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisi iptal işlemlerinizi konuşup ardından kolay bir biçimde iptal edebilirsiniz. İnternet üzerinden de iptal işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Hediyeler Nelerdir?

3 ay boyunca her ay 2 GB cepten internet hattınıza hediye olarak tanımlanır.

Detaylar

Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda kullanılabilir.
3 ay sonunda kampanya hediyeleriniz biter ve tekrar yenilenmez.
Her abone bu kampanyadan sadece bir defaya mahsus faydalanabilir.

Facebook Sayfamız