Türk Telekom – AVEA Ramazan Ayı Hediye İnternet Kampanyası 2018

Türk Telekom ramazan bedava internet hediye kampanyası ile AVEA kullanıcıları sahur paketi ile geceyi gündüzü karıştıracak. Ücretsiz katılabileceğiniz bu ramazan ayı hediyesi için nasıl yapılır demeye son verdirdik. Detaylar makalemizin içeriğinde. Türk Telekom 10 GB sahur paketi bedava.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2018

Ramazan ayının yaklaşması ile beraber operatör firmaları hız kesmeksizin yeni kampanyalar hazırlamaya başladı. Abonelerinin bu senede bedava internet kullanmalarına imkan tanımak isteyen dev GSM firmaları yeni kampanya hazırlıklarına başlaması ile birçok mobil hat kullanıcısını heyecanlandırmayı başardı. Milyonlarca mobil hat kullanıcısı bu yıl ki Ramazan internet kampanyalarını merak ile bekliyor.

Avea altyapısı ile ülkemizde GSM alanında faaliyet göstermeye başlayan Türk Telekom geçtiğimiz yıllarda yaptığı Sahur internet kampanyaları ile birçok abonesini mutlu etmeyi başarmıştı. Bu yılda Ramazan kampanyaları hazırlığına girişen dev operatör firması bu yıl ki kampanyaları ile de birçok abonesini mutlu edeceğe benziyor(kampanya henüz açıklanmadı, 15 Mayıs tarihini bekliyoruz). Sizde 2018 yılı gece internet kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz, bunun için ayın 15’ini bekleyin ve Türk Telekom ramazan ayı kampanyası ile mutlu olun.

Türk Telekom Sahur Paketi 2018

Türk Telekom geçtiğimiz yıl yaptığı Sahur internet kampanyası ile birçok mobil hat kullanıcısının Ramazan boyunca bedava internet kullanmasına imkan tanımıştı. Yaptığı bu kampanya ile yüz binlerce mobil müşterisinin yüzünü güldüren operatör firması Türk Telekom bu hamlesi ile birçok kişiyi mutlu etmeyi başarmıştı.

Bu yılda Ramazan’da mobil abonelerini mutlu edecek kampanyalar hazırlamak isteyen GSM firması Ramazan’a az bir süre kala hazırlıklarına başladı. Benzer bir kampanya daha mevcut, Vodafone Ramazan bedava internet konusu buna en güzel örnek olacaktır, bakabilirsiniz.

Bu senede Sahur özel kampanya yapması beklenen Türk Telekom, abonelerine geceleri sınırsız internet kullanma şansı sunacakmış gibi duruyor. Şuan tam olarak Ramazan internet kampanyasına dair net bir bilgi bulunmuyor fakat birkaç gün içerisinde kampanya detaylarının ortaya çıkması bekleniliyor. Buradan takip ederek güncel Avea ve Türk Telekom Ramazan gece internet kampanyalarına erişim sağlayabilirsiniz.

Ramazan İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Ramazan ayına girmemiz ile beraber yapılan kampanyanın aktif olması ile beraber bu fırsattan faydalanmaya başlayabileceksiniz. Kampanyadan faydalanmaya başlamak için herhangi bir katılım SMS’ine ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur. Kampanya aktif olduğu zaman otomatik olarak faydalarınız hattınıza tanımlanacaktır.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir katılım şartını yerini getirmeniz gerekmemektedir. İsteyen tüm bireysel faturalı ya da hazır kartlı mobil aboneler katılım sağlayabilirler. Herkesin faydalanabileceği bir fırsattır.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisi ile iptal işlemlerinizi konuşabilir ve sonrasında iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar üzerinden de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Türk Telekom AVEA 10 GB Sahur Paketi – Hediye İnternet

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 02.00 ile 06.00 saatleri arasında yurt içi kullanımlarda abonelerin ücretsiz olarak internet kullanımına sahip olması bekleniliyor. Henüz net bir açıklama bulunmamasına rağmen yüksek bir ihtimal ile bedava internet paketi hediye edilecektir. Türk Telekom açıklama yaptığı takdirde buradan güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

15 MAYIS TARİHLİ GÜNCELLEME : Türk Telekom – Avea 10 GB Sahur kampanyası ile Ramazan ayına özel bedava internet kazanmak için “SAHUR” yazıp “5555”e mesaj gönderin. Ayrıca operatör içi 1.000 dk konuşma paketide yanında ücretsiz.

Kampanya Hakkında Detaylar

Kampanya aktif olduğu takdirde size kısa mesaj ile bilgi verilecektir.
Kullanım haklarınızı 5555’e “INTERNET” yazıp göndererek kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Ramazan boyunca bu fırsattan faydalanmaya devam edebileceklerdir. Eğer bu kampanya size yetersiz geldiyse daha fazlası için AVEA bedava internet makalemize bakabilirsiniz arkadaşlar. Bilgi paylaştıkça çoğalır.