Türk Telekom AVEA Sevgililer Günü 14 Şubat Kampanyası

Türk Telekom AVEA Sevgililer Günü 14 Şubat Kampanyası ile çiftlere süpriz hediye internet dağıtıyor. Bedava internet alabilmek için neler nasıl yapılmalı?

Türk Telekom AVEA Sevgililer Günü Bedava internet Kampanyası 2018

Türk Telekom Sevgililer Günü bedava internet gibi yada milli ve dini bayramlarda da olduğu gibi 14 Şubat’ta da abonelerine hediye internet içerikleri hazırlayarak abonelerinin bir daha yüzünü güldürmeyi başarıyor. Kurulduğu ilk günden beri bu gibi özel günlere oldukça fazla önem veren dev GSM şirketi, hazırladığı özel kampanyaları ile mobil SIM kullanıcılarının olumlu tepkisi ile karşılaşmayı başarıyor.

Hazırladığı bu yeni ve 2018‘e özel fırsatlar sayesinde birçok mobil SIM kullanıcısı bu sevgililer gününde de sevdikleri ile hasret giderebilecekler ve doya doya iletişim kurabilecekler. Eğer sizde sevdikleriniz ile doya doya iletişim kurmak istiyor iseniz hemen vakit geçirmeden bu fırsatlardan faydalanmaya başlayın.

Türk Telekom 14 Şubat Bedava İnternet 2018

Türk Telekom Avea’nın altyapısı ile başladığı mobil telekomünikasyon serüveninde oldukça kısa bir sürede 3 yıl gibi bir sürede başarısını katlayarak arttırdı ve Türkiye genelinde birçok mobil SIM kullanıcısına iletişim hizmeti verdi. Aynı zamanda müşterilerinin rahat bir şekilde yakınları ile ya da aileleri ile ay sonunu ya da paket aşım bedellerini dert etmeden konuşabilmelerine ve mesajlaşabilmelerine olanak sağlayan dev operatör firması, yaptığı bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS kazandıran kampanyaları ile de bu durumu destekledi ve abonelerinin kesintisiz bir iletişim kurmalarına olanak sağladı.

Eğer sizde bu kesintisiz iletişimden faydalanmak istiyor iseniz, hemen Türk Telekom’un bu cazip fırsatlar ile dolu dünyasına gelin ve size özel olarak hazırlanmış olan bu zengin tekliflerden hemen faydalanmaya başlayın.

14 Şubat Bedava İnternete Nasıl Katılabilirim?

14 şubat bedava internet kampanyasına katılabilmek için 444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisinden kampanya katılım detaylarını öğrenerek hemen katılım sağlayabilirsiniz. Web kanallarına giriş yaparak da kampanya kapsamındaki hediyelerini alabilirsiniz. Size en yakın konumda bulunan Türk Telekom mağaza veya bayisine giderek de kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom mobil işlemlere gelerek de kısa bir süre içerisinde hediyenizi alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

Bu fırsatlardan faydalanmak için herhangi bir şart ya da ön koşul bulunmamaktadır. Katılım sağlamak isteyen tüm bireysel faturalı ya da faturasız aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom mağazalarına gidip görevli arkadaşlar ile iletişim kurarak hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 444 1 444’ü arayıp müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak da kısa bir sürede iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilir bedava internet sahibi olabilirsiniz

Kampanya Kapsamında Neler Kazanabilirim?

Sevgililer günü boyunca kullanabileceğiniz bedava internet kullanımına sahip olursunuz ve aynı zamanda Türk Telekom mağazalarından indirimli telefon alışverişi yapabilirsiniz. Sizde sevgililer günü 2018 fırsatlarından faydalanın ve hediyelerinizin tadını çıkartın.

Kampanya Hakkındaki Esaslar

Kazandığınız kullanım haklarınız bittiği takdirde standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.
5555’e “INTERNET” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek kalan internet kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Hattınıza tanımlanan bu kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kazandığınız bu kullanım haklarının üçüncü şahısları devredilmesi mümkün değildir.
Kullanılmayan faydalar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Facebook Sayfamız