Türk Telekom Bedava Dakika, Konuşma ve Arama Kampanyası 2018

Türk Telekom Bedava Dakika, Konuşma ve Arama Kampanyası 2018 ile her yöne veya AVEA’lılar ile yani operatör içi sınırsız pakete sahip olabilirsin. Nasıl yapılır deme tıkla incele.

Türk Telekom 2018 Bedava Hediye Konuşma ve Dakika Kampanyaları

Hazırladığı tarife içerikleri ile mobil hat kullanıcılarına oldukça cazip bir bedava dakika, SMS ve internet kullanım hakkı sunan dev GSM şirketi, bu hamleleri sayesinde birçok yeni mobil kullanıcı kazanmaya devam ediyor. Sunduğu fırsatlar sayesinde aboneler ay sonuna rahat bir şekilde yakınları ile konuşma, mesajlaşma ve 4.5G teknoloji ile internete bağlanmanın keyfini çıkartabiliyorlar. Bu yaklaşımı ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran dev GSM şirketi, hazırladığı bedava dakika fırsatları ile de müşterilerini daha da mutlu etmeyi başarıyor. Hazırladığı bu fırsatlar sayesinde müşterilerine verdiği önemi herkese gösteren dev firma, bu tutumu sayesinde herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Türk Telekom bedava dakika 2018 ile müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına bu şekilde önem vermesi sayesinde, gün geçtikçe daha fazla kişiye hizmet vermeye başlıyor. Aynı zamanda sunduğu hizmet ile de abonelerini mutlu eden firmanın, size özel olarak hazırladığı hediye konuşma haklarından faydalanmaya hemen başlayarak tarifenizden herhangi bir eksilme olmadan yakınlarınız ile görüşmenin keyfini çıkartabilirsiniz. AVEA aboneleri gerek kendi içlerinde gerekse her yöne sınırsız konuşma paketi kazanabilmekte.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Web kanallarını ziyaret ederek hediyelerinizi hattınıza tanımlatmanız mümkündür. Kısa mesaj yolu ile de kolay bir şekilde fırsatınızı hattınız üzerine tanımlatabilir ve hediyenizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsatlardan faydalanmak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm hazır kartlı mobil SIM kullanıcıları bu faydalara katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek ya da kısa mesaj yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hediye Daika Kullanım Haklarım Nelerdir?

500 DK

Şebeke içi kullanabileceğiniz 500 dakikaya sahip olmak için “DENEME” yazıp 5555’ göndermeniz yeterlidir. Üstelik kazandığınız bu hediyenin kullanım süresi üç aydır.

Her yöne 50 Dakika

“PAKET” yazıp 9090’a göndererek her yöne kullanabileceğiniz 50 dakikaya sahip olabilirsiniz.

Şebeke İçi 2000 Dakika

3527’ye “MILYON” yazıp gönderdiğiniz takdirde Türk Telekom içi kullanabileceğiniz 2000 dakikaya sahip olma şansı yakalayabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

Kazandığınız kullanım haklarının tamamını harcadığınız takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
5555’e “DK“ yazıp yolladığınızda, kalan konuşma haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız faydalar başka kişilere transfer edilemez.

Facebook Sayfamız