Türk Telekom Bedava Facebook Kampanyası

Türk Telekom Bedava Facebook Kampanyası ile Whatsapp ve Twitter gibi uygulamalara da internetinizden yemeden girebilirsiniz. AVEA operatörü faturasız…

Türk Telekom Bedava Facebook Kampanyası

Türk Telekom mobil kullanıcılarının internet âleminde özellikle en fazla nerede vakit geçirdiklerini tespit edip bu doğrultuda kampanyalar hazırlıyor ve bu tutumu sayesinde Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısını mutlu etmeyi başarıyor.

Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısı sırası ile öncelik ile Whatsapp sonrasında Twitter ve en son olarak da yoğunluk ile Facebook’u kullanıyorlar. Birçok mobil hat kullanıcısı tarifelerindeki internet kullanım haklarını yetirmekte zorlanıyorlar ve sosyal ağlarda istedikleri kadar vakit geçiremeyip ya kendilerini kısıtlamak zorunda kalıyorlar ya da ek paketler satın almak zorunda kalıyorlar. Mobil müşterilerinin bu durumunun farkında olan dev operatör firması Türk Telekom ise abonelerinin bedava Facebook, Twitter ve Whatsapp kullanabilmelerine olanak sağlıyor.

Hemen sizde kampanya koşullarını öğrenerek bedava Facebook, Twitter ve Whatsapp paketinden faydalanmaya başlayın ve ücretsiz sosyal ağları kullanmanın keyfine varın.

Türk Telekom Ücretsiz Whatsapp, Facebook ve Twitter Fırsatı

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası ile mobil hat kullanıcılarına Whatsapp’ta kullanabilecekleri 1 GB ve Facebook ile Twitter’da kullanabilecekleri 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB cepten Türk Telekom bedava internet hediye ediyor. Yani internetten yemeden Facebook’a giriş yapabiliyorsunuz.

Sizde vakit kaybetmeden bu bedava sosyal medya fırsatından faydalanarak herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan Facebook, Twitter ve Whatsapp’da yakınlarınız ile rahat rahat görüşmenin ve fotoğraf paylaşmanın tadını çıkartmaya hemen varın.

Nasıl Katılabilirim?

“SOSYAL PAKET” yazıp 5555’e cep telefonunuzdan ücretsiz kısa mesaj göndererek katılım sağlamanız mümkündür. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetlerine katılım talebinizi ileterek de kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da online kanallar üzerinden tüm iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Facebook ve Twitter kullanabileceğiniz 1 GB aynı zamanda Whatsapp’da kullanabileceğiniz 1 GB hattınıza tanımlanacaktır. Yani toplamda sosyal ağlarda kullanılmak üzere 2 GB hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Hakkında Detaylar

Gelen onay mesajının ardından hemen faydalarınızı kullanabilirsiniz.
5555’e “INTERNET” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek de kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Facebook Sayfamız