Türk Telekom Bedava internet 2019

Türk Telekom bedava internet 2019 paketleri nasıl yapılır. Faturalı ve faturasız hat sahipleri AVEA bedava internet hediyesi için internet veren uygulamalar..

türk telekom bedava internet 2019

Türk Telekom bedava internet 2019 yılının gelmesi ile birlikte popülarite kazanan bir konu oldu. Mağlumunuz, AVEA ile yapılan birleşme sonrasında müşteri kitlesi epey artan bu firma memnuniyet/hizmet ivmesinide yukarılarda tutmayı başarıyor. Artan rekabet beraberinde düşük fiyat çekişmesinide getiriyor böylelikle en uygun fiyata en donanımlı paketleri satmaya çalışan operatörler özellikle bedava internet kampanyası konusunda cömert ve eliaçık davranıyor.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom operatörünün sürekli olarak düzenlediği kampanyalar var, bunların yanında özel günlerde (örneğin 8 Mart Kadınlar Günü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı kampanyaları) de %100 olmasada büyük ihtimal ile düzenlenen yeni kampanyaları oluyor. Biz tam bu noktada devreye giriyor, kampanyalar açıklanır açıklanmaz sizler için kampanyaların ve Türk Telekom bedava internet hediyesi kampanyalarının tüm detaylarını öğreniyor, inceliyor sizlerle paylaşıyoruz. Hiç vakit kaybetmeden hemen kampanyaları sıralamaya ve sizleri mutlu etmeye başlayalım o halde.

Türk Telekom Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası 2019

Bu kampanya her hafta Çarşamba günü gerçekleşir. Sabah 06:00 ile Türk Telekom Online İşlem uygulamasına Android yada iOS telefondan giriş yaparak sağ üstte ki menüye tıklayıp “Sil Süpür”e tıkladıktan sonra ekranda ki kazı kazan kısmını parmağınızla silin. Çıkan hediyenizi ekranda göreceksiniz. Sonrasında gelen bilgilendirme mesajı ile kullanım süresini ve dahasını öğrenebilirsiniz.

turk telekom sil supur bedava internet

turk telekom sil supur bedava internet

Sürpriz hediyeler arasından Günlük 1 GB ile haftalık 30 GB Türk Telekom bedava internet paketi senin olabilir. Tamamen şansına ne çıkarsa.

Türk Telekom Dönüşen Paketler ile Bedava İnternet Yapmak

Türk Telekom’un çok popüler paketlerinden olan Dönüşen paketleri duymayanınız yoktur. Konuya geçmeden hemen önce paketlerin içeriğini ve güncel fiyatları paylaşalım;

türk telekom dönüşen paketler

türk telekom dönüşen paketler

Paketler temel olarak bu şekilde. Detaylar için şu adrese : https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/donusum-festivali.aspx bakabilirsiniz.

Bu paketlerin özelliği şu ki 1000 SMS’inizi harcamazsanız 1 GB bedava internet paketine dönüştürebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Bunun için paket tanımlandıktan hemen sonra “DONUSTUR” yazıp 5555’e kısa mesaj gönderiyorsunuz. Anında 1000 SMS 1 GB internet olarak hattınıza tanımlanıyor.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Paketi 2019

Sırada ki kampanyamız SELFY abonelerini ilgilendiriyor. Herhangi bir Selfy Mor tarifelerinden birisine abone olan kullanıcılar 4545’e “MOR HEDIYE” yazıp gönderdikten sonra 30 TL ve üzeri yükleme yaptıkları taktirde AVEA bedava internet 2019 kazanacaklardır.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya 2 GB İnternet Hediyesi

Ne kampanya ama. 1 GB’ı Twitter ve Facebook 1 GB’ı ise Whatsapp’ta kullanılabilen Türk Telekom 2 GB Bedava internet paketine sahip olabilmek için yapman gereken her ay 25 TL ve üzeri yükleme işlemi yapmak (öncesinde SOSYAL PAKET yazıp 5555’e göndermeniz gerekiyor, unutmayın). Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na katılabilmek için tek şart kadın olmanız. Başka bir kriter veya şart yoktur. Bedava internet 2019 kazanmak işte bu kadar basit.

türk telekom sosyal medya bedava internet

türk telekom sosyal medya bedava internet

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası ile 10 GB İnternet Hediye

Harika bir kampanyayı daha buraya ekliyoruz. Öncelikle kampanyanın geçerlilik tarihini aktaralım; 1 Mart 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Sadece faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Bu yükleme işlemlerini sadece Türk Telekom mağazalarından yaparsanız bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Yani Türk Telekom 10 GB Bedava internet için tek yol bu.

Şartlar şu şekilde;

  • 40 TL yüklerseniz 1 günlük 10 GB hediye,
  • 50 TL yüklerseniz 1 hafta geçerli 10 GB hediyesi,
  • 100 TL ve üzeri yükleme işlemi yaparsanız 1 ay geçerli 10 GB internet paketi hediye.
  • Yükleme yapmadan hemen önce Senlik GB yazıp 5555’e mesaj göndermeniz şart.

Bence süper bir kampanya. Diğer detaylarıda hemen aşağıya görsel olarak koyuyoruz;

türk telekom bedava internet yüklemesi

türk telekom bedava internet yüklemesi

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Paketi 2019

Sırada ki kampanyamıza geçelim o halde. Çoşturan 3 GB Paketi‘nin hediyesi olarak bilinen 1 GB data armağanından bahsedeceğiz.

Türk Telekom 1 GB Bedava internet

Türk Telekom 1 GB Bedava internet

Sizde hemen şimdi yeni bir faturasız hat çıkartın yada Türk Telekom Faturasız’a geçiş yapıp KONYASPORCELL Şampiyon, Fenercell Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon, GSMobile Şampiyon Tarifeleri’nden birine abone olup Çoşturan 3 GB paketine geçiş yapıp her ay 30 TL yada üzeri yükleme yapın 1 GB hediye interneti kapın. Detaylar ; https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/costuran-3gb-paketi-hediye-1gb-kampanyasi.aspx adresinde bulunuyor.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019 Kazanmak

Tüm bu kampanyalar harikaydı elbette. Biz sizler için daha fazla Türk Telekom bedava internet paketi 2019 ararken sizlerden ricamız güncel kampanyalarımızı sürekli olarak takip etmeniz. kampanyalar hakkında takıldığınız yer olursa lütfen yorum kısmından yazın hızlıca yanıtlayalım. Ayrıca Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar hakkında yeni bir konu hazırlayacağız. Lütfen AVEA abonesi herkesin bu faydalardan yararlanabileceğini unutmayın. Görüşmek üzere.

Facebook Sayfamız