Türk Telekom Bedava SMS 2018

Türk Telekom Bedava SMS 2018 ile nasıl yapılır demekten kurtulmanın tam vakti arkadaşlar. Paket ve kampanyaları ile hemen tereddüt etmeden ücretsiz mesajlaşmadan faydalanın.

Türk Telekom Bedava Kısa Mesaj Kampanyaları 2018

Türkiye’nin GSM alanındaki en yeni firmalarından olan Türk Telekom, bu alanda faaliyet gösterdiği kısa süre içerisinde herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Bu kadar kısa sürede birçok mobil hat kullanıcısı kazanan ve gün geçtikçe daha da bu mobil hat kullanıcı sayısını arttırmayı başaran operatör firması, rakiplerine varlığını hissettirmeyi başardı. Bu başarılı hamleleri ile hem müşterilerinin yüzünü güldürüp hemde başarısını her geçen gün katlayarak arttıran dev GSM şirketi, daha uzun yıllar bu sektörde başarılı bir şekilde faaliyet göstermeye devam edeceğini herkese göstermeyi başarıyor.

Türk Telekom, artan müşteri sayısı ile beraber müşterilerini mutlu etmek amacı ile onların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve yüzünü güldürecek fırsatlar hazırlamaya devam ediyor. Özellikle birçok mobil hat kullanıcısı SMS kullanım ihtiyaçlarını tarifelerindeki kullanım hakları ile karşılamak da oldukça fazla zorluk çekiyor. Türk Telekom ise mobil kullanıcılarını bu sıkıntıdan kurtarmak amacı ile bedava sms, diğer adıyla ücretsiz kısa mesaj kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayarak mobil müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor. Sizde hemen bu fırsatlardan faydalanın ve herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan bedava şekilde yakınlarınız ile mesajlaşmanın keyfini çıkartın. Bedava sms için yazının devamını okumaya devam ediniz.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Kısa mesaj yolu ile ya da online kanallar yolu ile bu fırsatlara katılabilir ve hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom Mobil İşlemler uygulamasına giriş yaparak da hediyelerinizi almanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel faturasız müşteriler bu fırsatlardan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip iptal talebinizi ileterek ya da kısa mesaj ile iptal işlemlerinizi sağlamanız mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?                            

500 SMS

“DENEME” yazıp 5555’e ücretsiz bir şekilde göndererek her yöne yakınlarınız ile mesajlaşmak için kullanabileceğiniz 500 kısa mesaj hakkına sahip olursunuz. Hiçbir ücret ödemeden, tarifenizden herhangi bir eksilme olmadan mesajlaşmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Detaylar

“KALAN” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.
Kazandığınız faydalar bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Facebook Sayfamız