Türk Telekom Benzersiz İnternet Paketleri Kampanyası

Türk Telekom Benzersiz İnternet Paketleri Kampanyası ile hediyelerine bir yenisini daha ekledi. Bedava paketlerden umut kesen aboneler tekrar sevinebilir.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Benzersiz Paketler Kampanyası

Avea alt yapısı ile ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan Türk Telekom 3 yıl gibi çok kısa bir sürede Türkiye’de GSM alanındaki Pazar payında oldukça fazla bir başarı gösterdi ve milyonlarca abonenin ilgisini üzerine çekerek inanılmaz bir büyüme gösterdi.

Bu büyüme hızını birçoğunu abonelerine ve isteklerine gösterdiği ilgiye borçlu olan dev operatör firması rakiplerinin aksine her zaman mobil hat kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarına önem veriyor ve bu doğrultuda kampanyalar hazırlıyor. Eğer sizde ihtiyaç ve isteklerinize yönelik iletişim kampanyalarından faydalanmak istiyor iseniz, hemen Türk Telekom’lu olun.

Benzersiz Tarifeler Fırsatı

Türk Telekom yaptığı Benzersiz Tarifeler paketleri ile abonelerinin ihtiyaçlarına göre GB’lerine seçebilmelerine olanak sağlıyor. Bu sayede aboneler kendileri kısıtlamak zorunda kalmadan istedikleri internet kullanım hakkını seçip ona sahip olabiliyorlar. Bu çok cazip paketten faydalanmak için geç kalmayın ve tarifenizin limitleri sizin elinizde olsun. Benzersiz hediye internet paketleri fırsatları ile hemen GB’lerinize hükmetmeye başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasına gidip başvuruda bulunarak hemen geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirisiniz. Online yöntemler ile de çok kısa bir süre içerisinde geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel faturalı ya da faturasız aboneler bu tarifeye geçiş yapabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon ederek müşteri temsilcisine iptal işlemlerinizi iletebilir ve hemen iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına ayda 25 TL’ye sahip olabilirsiniz.

4 GB

30 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet satın alabilirsiniz.

6 GB

36 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet satın alabilirsiniz.

10 GB

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 10 GB cepten interneti 49 TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Benzersiz Paketler Hakkında Detaylar

Kullanım haklarınız her 30 günde bir tekrar yenilir.
5555’e “KALAN” yazıp göndererek kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Popüler kategorilerimizden bir tanesi olan Türk Telekom internet kısmına bakabilirsiniz. Burada sizin için en uygun ve cazip paketlerle ile tanışma şansına sahip olun.