Türk Telekom Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom Bol İnternetli Geceler ile Selfy abonesi gençler onlarca GB internete sahip oluyor. Üstelik çok uygun fiyatlarla. Faturalı faturasız abonelere.

Türk telekom bol internetli geceler

Mobil iletişim alanında 3 yıl gibi kısa bir süredir faaliyet göstermesine rağmen bu kısa sürede çok ciddi işler başardı. Mobil kullanıcı sayısında ciddi bir artış yakalayan operatör firması özellik ile birçok genç mobil hat kullanıcısını kendisine çekmeyi başarıyor. Sunduğu hizmet kalitesi ve buna ek olarak sunduğu cömert tarifeler ve paketler ile birçok mobil abonenin aklını çelen operatör firması başarısını giderek arttırıyor.

Aynı zamanda abonelerinin internet, konuşma ya da SMS kullanımlarını rahat bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak amacı ile abonelerine hediyeler kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor. Bu sayede mobil aboneler herhangi bir ücret ödemeden ve tarifelerinden bir eksilme olmaksızın iletişim ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Sizde Türk Telekom bedava internet için güncel kampanyalarını takip edin ve bol bol hediye kazanarak ücretsiz internete bağlanmanın ve yakınlarınız ile iletişime geçmenin keyfini sürün.

Türk Telekom Selfy Gece İnternet Hediyesi

Türk Telekom’un genç abonelerin rahat bir şekilde kendilerine en uygun tarifelerden ve fırsatlardan faydalanmaları amacı ile oluşturduğu Selfy platformu sayesinde yüz binlerce genç abone oldukça ekonomik fiyatlar ile bol kullanım haklarına sahip oluyorlar. Hem internet hem dakika hem de SMS yönü ile oldukça tatmin edici olan bu tarifeler sayesinde birçok genç mobil kullanıcısının yüzü gülüyor.

Bununla da sınırlı kalmayan operatör firması aynı zamanda birçok bedava internet kazandıran kampanya da düzenliyor. Yaptığı Türk Telekom bol internetli geceler kampanyası ile de abonelerine geceleri ücretsiz internet bağlanma şansı sunuyor. Bu fırsat sayesinde gece 00.00 ile 06.00 saatleri arasında bedava internet kullanabiliyorlar. Katılım detaylarını öğrenerek hemen sizde gece internet kullanmaya başlayın.

>Katılım

Bu kampanyadan faydalanmak için öncelik ile Gel dene, Bol ve hızlı ya da Yeni yıl tarifelerinden birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Bu şartı sağladıktan sonra 4545’e “GECENET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

>Şartlar Nelerdir?

Belirtilen tarifelerde olmanız gerekmektedir ve aynı zamanda Selfy’li olmanız şartı bulunmaktadır.

Türk Telekom Selfy Gece İnterneti Hediyeleri Nelerdir?

6 fatura dönemi boyunca her ay gece 00.00 ile 06.00 saatleri arasında bedava internet kullanabilirsiniz.

>İptal Etme

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde sağlamanız mümkündür.

>Detaylar

Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Bu tekliften 6 ay boyunca faydalanmanız mümkündür.

Facebook Sayfamız