Türk Telekom Bol Kepçe Bedava internet Paketi 2018

Türk Telekom bol kepçe bedava internet paketleri ve kampanyaları 2018 yılında sizinle kalacak. Nasıl mı, işte detaylar.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Bol Kepçe Bedava internet

Türk Telekom yeni hazırladığı Bol Kepçe tarifesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Diğer operatör firmaların aksine oldukça zengin içerikli kampanyalar hazırlamayı tercih eden GSM firması, bu yaklaşımı sayesinde Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Özellikle bol internet kullanım hakkı ile birçok mobil kullanıcının ilgisini çekip, kendine sürekli yeni aboneler kazandırmayı başaran operatör firması, artan başarısı ile rakiplerinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını öncelikli tutan bu tavrı ile marka değerini de arttırmayı başaran firma, sadece ekonomik kaygılar gütmediğini de herkese göstermeyi başarıyor. Sizde ihtiyaçlarınızın ve isteklerinizin önemseneceği bir operatör firmasına sahip olmak istiyor iseniz hemen sizde Türk Telekom’lu olun ve yakınlarınız ile rahat rahat konuşup, mesajlaşabileceğiniz ve mobil internetin keyfini astronomik rakamlar ödemek zorunda kalmadan tadını çıkarmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağazalarına gidip başvuruda bulunarak, Web kanalı yolu ile ya da müşteri hizmetlerime iletişime geçerek kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler. Türk Telekom bedava internet için yapmanız gereken şey oldukça basit, oda konumuzu detaylı ve yavaşça okumak!

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek ya da kısa mesaj yolu iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

3 GB Bedava internet Paketi

Şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 600 dakika, her yöne sınırsız SMS ve 3 GB’ye 12 aylık taahhüt yaparak 45 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

6 GB Bedava internet Paketi

12 aylık kontrat yaparak her yöne 600 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız mesajlaşma ve cepten 4.5G deneyimini rahatça yaşayabileceğiniz 6 GB internetini 55 TL ödeyerek satın almanız mümkündür.

Esaslar

Taahhüt yapmak için müşteri hizmetlerine telefon etmeniz ya da 5555’e “SOZ” yazıp kısa mesaj atmanız yeterlidir.
Paketinizdeki kullanım haklarınızı harcadığınızda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım bilgilerinize online kanallar yolu ile ulaşmanız mümkündür.