Türk Telekom Cebine Gelsin Aylık 4 GB İnternet

Türk Telekom Cebine Gelsin Aylık 4 GB İnternet ile şimdi tüm aboneler bayram edecek. En yeni kampanyalardan birisi olan 4 GB Bedava Avea internet paketi.

türk telekom cebime gelsin 4 gb bedava

Ülkemizde çok uzun yıllar mobil GSM sektöründe başarı ile hizmet eden Avea kısa bir süre önce Türk Telekom ile birleşerek artık Türk Telekom markası adı altında iletişim hizmeti vermeye başladı. Aynı zamanda ttnet internet sağlayıcı firması da Türk Telekom çatısına geçiş yaptı. Tek bir marka adı altında hem mobil telekomünikasyon hem evden iletişim aynı zamanda hem de internet sağlayıcılığı alanında hizmet vermeye başlayan dev marka, böyle çok yönlü bir şirket olmasından dolayı, birbiri ile bağlantılı bedava internet kampanyaları düzenliyor.

Hem evden hem de cepten çok fazla abonesi olmasında dolayı tüm abonelerini mutlu edebilecek nitelikte kampanyalar hazırlamaya çalışan firma bu yönü ile de birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başarıyor.

Kısa bir süre önce neredeyse yeni aktif ettiği Türk Telekom cebine gelsin kampanyası ile gene abonelerinin yüzünü güldürmeyi başardı.  Bu teklifi ile abonelerine 4 GB bedava internet kazanma şansı sunan firma bu hamlesi ile tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Sizde 4 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanmak için ne yapmanız gerekiyor hemen öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 4 GB Bedava İnternet Kampanyası 2018

Türk Telekom 4 GB bedava internet kazanma ve ücretsiz internet kullanmanın keyfini çıkartabileceksiniz. Herhangi bir ücret ödemek zorunda olmadan Türk Telekom bedava internet kullanarak internette bol bol vakit geçirebileceksiniz. Tarifenize ek bu 4 GB internet ile 4.5G kalitesini kullanmanın tadını rahat bir şekilde çıkartabileceksiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Katılım sağlamak için 24 ay taahhüt ile evinize internet bağlatmanız gerekmektedir.  Sonra da “EVDE CEPTE” yazıp 5555’e kısa mesaj atmalısınız. Bunu yaptığınız takdirde hattınıza hemen 4 GB hediye internetiniz tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Evde internet müşterisi olmanız şartı bulunmaktadır. 24 ay taahhüt yaptığınız takdirde başka yapmanız gereken bir şey bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Telefon ederek ya da online destek alarak iptal işlemlerinizi hemen halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

Taahhüt ettiğiniz süre boyunca yani 24 ay boyunca her ay hattınıza 4 GB tanımlanır.

Detaylar

Taahhüt süresi bitmeden ayrıldığınız takdirde ek ücret ödemeniz gerekebilir.
Hattınıza tanımlanan 4 GB sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
5555’e “INTERNET” yazıp göndererek kullanım haklarınızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Benzer yazılardan birisi olan Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusuna da bakmak ister misiniz?

Facebook Sayfamız