Türk Telekom Dolu Paketleri 1, 2 ve 3 GB

Türk Telekom Dolu Paketleri 1, 2 ve 3 GB Bedava internet paketi ile neler yapabileceğinizi hayal edin. Onunla sınırlı kalmayın, hemen alın.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Dolu Paketleri 1, 2 ve 3 GB Bedava internet

Türk Telekom faturasız müşterilerine özel olarak hazırladığı üçlü paketleri ile müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı başarıyor. Müşteri odaklı bir yaklaşımı kendine misyon haline getiren dev telekomünikasyon firması, onların yakınları ile daha rahat bir şekilde paket bitim derdi ya da aşım derdi olmaksızın konuşmalarına ve mesajlaşmalarına oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında olanak sağlıyor.

Üstelik cazip cepten internet kullanım hakkı ile de dikkat çeken bu kampanyalar birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürdü. Gerek içeriği gerek ise ekonomik fiyatı ile herkesin dikkatini çeken bu Dolu paketlerinden faydalanmak için sizde geç kalmayın ve hem kullanım haklarınızın hem de  4.5G teknolojisinde hızlı ve kaliteli bir internetin keyfini sürün.

Gelip sizde Türk Telekom’lu olarak ayrıcalıklar ile dolu bir dünyaya giriş yapabilir ve daha üstün kaliteli bir hizmet kalitesine sahip olabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisine gidip istediğiniz paketi seçip başvuruda bulunarak kısa bir süre içerisinde katılabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de katılım işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Kısa mesaj ile katılmak için ise 1 GB için “DOLU 1 GB”, 2 GB için “DOLU 2 GB”, 3 GB için ise “DOLU 3 GB” yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturasız müşterilere özel bir kampanyadır. İsteyen tüm hazır kartlılar faydalanabilirler. Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler bu kampanyadan indirimli olarak faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom’un mobil uygulamasına giriş yaparak ya da online kanallar üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ile de paketinizi iptal etmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 GB

23 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB’ye sahip olabilirsiniz.

2 GB

27 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB kullanım hakkına sahip olursunuz.

3 GB

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’yi 30 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Detaylar

30 gün boyunca kullanmadığınız haklar silinir ve gelecek aylara devredilmez.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Benzer makalelerimizden bir tanesi olan Türk Telekom bedava internet 2018 makalesinde çok özel fırsatlara ve konulara değindik. Merak etmiyor musunuz?