Türk Telekom Dönüşüm Festivaline Katılım Kampanyası

Türk Telekom Dönüşüm Festivaline Katılım Kampanyası ile dönüşen internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Nasıl yapılır veya katılırım diyenleri böyle alalım.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom yıllardır iletişim sektöründe gösterdiği başarısını operatörlük alanına da taşıyarak bu alanda da ne kadar başarılı olabileceğini herkese gösterdi. Diğer operatör firmalarının aksine tarifeler ve kullanım hakları konusunda ağırlıklı olarak çalışmalar yapan dev operatör firması, mobil hat kullanıcılarının yakınları ile iletişime geçerken ay sonunu dert etme olmaksızın ya da ekonomik kaygılar olmaksızın rahat bir şekilde konuşup, mesajlaşabilmesine ve buna ek olarak tatmin edici olacak şekilde bir internet kullanım hakkına sahip olmalarına olanak sağlıyor. Bu noktada devreye Türk Telekom Dönüşüm Festivali kampanyası giriyor ve akıllarda bir soru işareti beliriyor, “nasıl yapacağız” diyenleri duyabiliyorum.

Bu sebeple çok fazla çeşitte tarifeler ve paketler hazırlayan dev firma, abonelerinin kendilerine ve ihtiyaçlarına uygun kullanım haklarına sahip olan tarifeyi seçmelerini de kolaylaştırıyor.

Üstelik fırsatları bununla da bitmeyen dev mobil telekomünikasyon firması, abonelerinin ihtiyaçlarına göre kısa mesaj haklarını, dakika haklarını ve internet kullanım haklarını rahatça birbirlerine dönüştürebilmesine de olanak sağlıyor. Bu yeniliğe ile birçok mobil kullanıcıyı rahatlatacak olan Dönüşüm festivalinden faydalanmak için sizde vakit kaybetmeyin, hemen katılım sağlayın.

Türk Telekom Dönüşüm Festivaline Nasıl Katılırım?

Türk Telekom mağaza ya da bayilerine gidip başvuruda bulunarak, 444 1 444’e telefon edip katılım talebinizi müşteri temsilcisine ileterek, kısa mesaj yöntemi ile ya da daha zahmetsiz olan Online kanallar üzerinden başvuru gerçekleştirerek kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Dönüşüm Festivaline Katılım Şartı Nedir?

Bu tarifeye yeni hat tesis yolu ile numara taşıma yolu ile ya da mobil faturalı veya hazır kartlı tarifelerden geçiş yolu ile kaydolabilirsiniz. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

5555’e paketinize ait anahtar kodu iptal talebiniz ile beraber ücretsiz kısa mesaj atarak ya da Web kanalı yöntemi ile iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşen İnternet Paketleri

Dönüşen 2 GB

Aylık 34 TL karşılığında her yöne 1000 dakika,1000 SMS ve 2 GB’ye sahip olursunuz.

Dönüşen 4 GB

12 aylık sözünüze 39 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve  4 GB interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Dönüşen 6 GB

44 TL karşılığında her yöne 1000 dakika,1000 SMS ve 6 GB satın alırsınız.

Dönüşen 8 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 8 GB cepten interneti aylık 49 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Esaslar

Taahhüt süresi bitmeden ayrıldığınız o zaman kadar yararlandığınız tüm indirimlerde son fatura bedelinize yansıtılır.
Kalan kullanım bilgileriniz öğrenmek 5555’e “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Benzer ve popüler bir yazımız olan Türk Telekom bedava internet yazısı da ilgini çekebilir, ziyaret etmeye ne dersin?