Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi için 2018 yılında E-Faturaya geçebilirsiniz. Karşılığında hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır ve sizede güle oynaya harcamak düşecektir.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Paketi

Telekomünikasyon alanındaki yeni isimlerden olmasına rağmen yaptığı hamleler ve kampanyalar ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran operatör firması Türk Telekom, bu alanda faaliyet göstermeye devam ettiği her geçen gün emin adımlar ile sektörün en önemli firmalarından biri olmaya doğru ilerliyor.

Bu ilerlemeyi ise durmaksızın çalışmasına ve müşterilerine gösterdiği anlayışlı, özenli yaklaşıma borçlu gözüküyor. Onların iletişim ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılamalarına ve memnun olacakları bir hizmet almalarını sağlamalarına olanak sağlıyor. Bu tutumu sayesinde de Türkiye’de birçok kişinin takdirini kazanmayı başarıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere onlara hediye dakika, SMS ya da internet kazanabilecekleri kampanya veya fırsatlar hazırlayıp sunan operatör firması, bu cömert davranışı ile birçok kişiyi sevindirmeyi başarıyor.

Türk Telekom bedava internet 2018 ile bu aralar ise e-fatura sistemine geçen müşterilerine özel olarak sunduğu hediye 1 GB internet kampanyası ile mobil hat kullanıcılarının dikkatini çeken firma, aynı zamanda bu hamlesi ile birçok olumlu tepki topladı ve herkese sadece para kazanma amacı gütmediğini de göstermiş oldu. Eğer siz hem bedava internet kazanmak istiyor hem de çevreye bir faydam dokunsun istiyor iseniz hemen bu kampanyaya katılın ve kağıt israfını önleyerek doğaya bir faydada bulunun.

1 GB Hediye Interneti Nasıl Alınır?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek adresinize fatura istemediğinizi, faturanıza e-fatura olarak almak istediğinizi belirterek katılım sağlamanız mümkündür ya da kısa mesaj ile zahmetsiz bir şekilde katılmak için ise “1 GB e-mail adresiniz” (örnek: [email protected] formatında )yazıp 3008’e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen herkes faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL E FATURA 1 GB” yazıp 3008’e göndererek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Bu kampanya dâhilinde bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olursunuz.

Detaylar

Her abone bu tekliften sadece bir kez faydalanabilir.
5555’e “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.
BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa mobil hat tarifelerinde olan aboneler faydalanmazlar.
Sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.