Türk Telekom Esnek İnternet Kampanyası 2018

Türk Telekom Esnek İnternet Kampanyası 2018 ile bedava fiyatlara sahip olabileceğiniz tarifeleri keşfedin avantajlı çıkın.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Esnek İnternet Kampanyası 2018

Türkiye’nin GSM alanındaki en yeni isimlerinden olan Türk Telekom, aynı zamanda GSM alanında da en yeni ve en zengin içerikli kampanyaları yapan komünikasyon şirketi unvanını kazanmayı başarıyor. Bu alanda faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri düzenlediği bol içerikli ve ekonomik fiyatlı kampanyaları ile mobil hat kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.  Her geçen gün daha fazla abone sayısına sahip olan GSM şirketi, artan kullanıcı sayısı ile bu sektörde daha uzun süre faaliyet göstereceğini herkese göstermiş oluyor.

Artan başarısı ile rakiplerinin de dikkatini çeken dev komünikasyon firması, yaptığı cazip fırsatlar ile herkesi mutlu etmeyi başarıyor. Bu aralar hazırladığı Esnek kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GSM şirketi, bu teklifi ile kullanıcılarına hem evden hem de cepten rahat rahat internet kullanma imkanı sunuyor. Üstelik yakınları ile gönül rahatlığı ile iletişime geçmelerini sağlayacak seviyede konuşma ve mesajlaşma hakkı ile de göz dolduran bu fırsattan hemen sizde faydalanmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasına gidip başvuruda bulunarak ihtiyacınıza uygun olan fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetlerine de seçtiğiniz ve kullanmak istediğiniz kampanyayı belirterek hemen zahmetsiz bir şekilde katılım sağlamanız mümkündür. Online başvuruda bulunarak da katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen herkes faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar yolu ile de iptal işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

S

126,90 TL ödeyerek 35 GB AKK’li sınırsız evden internete,  her yöne 3000 dakika, sınırsız mesajlaşma ve grup içi sınırsız konuşma imkânına sahip olabilirsiniz.

M

142,90 TL karşılığında 50 GB AKK’li sınırsız ve cepten 6 GB internete, her yöne 3000 dakika, grup içi sınırsız konuşmaya sahip olursunuz.

L

24 Mbps hızlı sınırsız internete ve her yöne 3000 dakika, sınırsız SMS, grup içi limitsiz konuşmayı aylık 162,90 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

XL

Her yöne 5000 dakika, sınırsız SMS, grup içi sınırsız konuşma, cepten 15 GB ve evden 100 GB AKK’li 24 Mbps hızlı fiber limitsiz internete 178,90 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Detaylar

AKK’yi aştığınız takdirde internet hızınızda kısıtlama yapılır.
Kullanım haklarınız bittiğinde de kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bu yazıdan sonra 5 dk içerisinde okuyabileceğiniz Türk Telekom bedava internet makalesine de bakmak ister misiniz?