Türk Telekom Ev interneti 2018 Kampanyaları

Türk Telekom Ev interneti 2018 Kampanyaları ile bedava modem alma, yalın internet bağlatma, telefonsuz hat fiber ve hiper ADSL seçenekleri mevcut.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Ev interneti 2018 Kampanyaları

Kendi aralarında yaşamış oldukları rekabetten dolayı sürekli olarak kampanya ve seçeneklerini değiştiren Türk Telekom operatörü, müşterileri için özel olarak hazırlamış olduğu tarife ve paketleri güncel olarak açıklamış bulunmaktadır.

Yüksek Hız Kampanyası 2018

Devamlı olarak aktif çalışmalarını sürdüren ve kullanıcıları için daima en yüksek kalitede hizmet vermeye çalışan Türk Telekom, geliştirmiş olduğu en iyi hız derecelerini ve en yüksek kota seçeneklerini bu Kampanya içerisinde barındırmaktadır. Müşterisi olan herhangi bir kullanıcısının başka bir kampanya dâhilinde süreçleri devam etmiş olsa bile bu paketten yararlanma fırsatı sunulmaktadır. Kampanya suresinin 24 ay olduğu paket içerisinde son teknoloji olan vdsl modem, tüm kullanıcılara hediye edilmektedir. Normal şartlarda 250 TL olan modeme hiçbir ücret ödemeden sahip olunmaktadır. Ayrıca bu kampanyanın şartları arasında modem eğer kabul edilmez ise bu tarifeye geçilememektedir. Bunlarla birlikte kampanyaya başlanıldığı tarihten itibaren taahhüt süresi dolmadan eğer iptal etmek istenilirse tüm cayma bedeli müşterilerden tahsil edilmektedir.

Çiftetelli Kampanyası

Türk Telekom’un Fibernet ve Hipernet kullanan müşterileri için özel olarak sunulan bir kampanya çeşidi olmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için yalnızca evde veya mobil olarak İnternethizmetini Hipernet ve Fibernet olarak kullanan müşteriler yararlanabilmektedir. Ayda sadece 59.90 TL fiyat ödeyerek sahip olacağınız bu pakette internet hızı 24 mbps olarak sınırsız kullanım kotası ile müşterilere sunulmaktadır. Kampanyaya dâhil olan indirimlerden yararlanabilmek için 24 ay taahhüt vermek zorunluluğu da bulunmaktadır. Tüm bu seçeneklerden hariç olarak Yalın erişim ücretleri ve Alo Paket ücretleri de fiyata dâhil edilmiştir. 12 ay geçerli fırsatlarda mevcut.

Hesaplı Katılım Kampanyası

Türk Telekom ev interneti kampanyaları 2018 kullanan aboneleri için özel olarak hazırlanmış olan Bu kampanyada fiyat olarak 54.90 TL belirlenmiş bulunmaktadır. Sınırsız bir şekilde internet kullanma olanağı sunulan paket içerisinde 18 TL olan Yalın ve Alo Paket ücreti de 10 TL olarak sabitlenmiştir. Kampanyaya dâhil olmak isteyen kullanıcılar Türk Telekom abone merkezlerine giderek 24 ay taahhüt vermek mecburiyetinde bulunmaktadır. Hesaplı katılım kampanyasını sadece aktif olan Türk Telekom müşterileri yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Modem Kampanyası 2018

Türk Telekom bedava modem kampanyası 2018, hiçbir fiyat alınmadan müşterilerine modemlerini hediye eden Türk Telekom, daha kaliteli ve hızlı internet seçeneklerini daima müşterilerine sunmaya çalışmaktadır. Hazırlamış olduğu bu kampanya ile 2018 yılında ilk defa abone olan Türk Telekom kullanıcılarına bedava modem kampanyasından yararlanma fırsatı sunmaktadır. Armağan ettikleri modem fiziksel bağlantılar sağlandıktan hemen sonra otomatik bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca elektronik cihazlarınızı USB girişi sayesinde tek tuş ile bağlayabilirsiniz. Fiyatı 250 TL olan modemi Türk Telekom kullanıcılarından hiçbir ödeme talep etmeksizin vermekte olduğu ile rahatlık ile kablosuz bağlantı sağlanabilmektedir. Bu hizmet yalnıza hediye edilen modemi kabul etmeniz durumunda verilmektedir. Ayrıca modem arasında bulunan uzaktan yönetme özelliği ile sorunlar giderilebilmektedir. Türk Telekom bedava modem alma konusunuda özetlemiş olduk.

Hafifleten İnternet Kampanyası

Türk Telekom 6 ay taahhüt süresinden daha az zamanı kalmış olan kullanıcılarına indirimler sağladığı bir kampanya seçeneği olmaktadır. Özellikle Ev ortamında 16 Mbps’ye kadar ki kullanımlar için Türk Telekom tarafından iki paket sunulmaktadır. Kullanım kotaları arasında 50 ve 75 GB sınırları bulunan müşterilerin paketlerindeki düşüşlerde ödeyecekleri fiyat 54,9 TL’dir.

İkisi Bir Arada Kampanyası

Türk Telekom operatörü tarafından geliştirilmiş olan ikisi bir arada kampanyası ile evlerinde telefonları vasıtası ile veya telefon abonelikleri olmadan kullanılan internet paketleri için ultranet sınırsız paket avantajı çok cazip fiyatlarla sunulmaktadır. 50 GB’lık internet paketi için 24 ay taahhüt süresi veren kullanıcılardan, Normal fiyatı 97 TL olan pakete indirimli olarak 60,9 TL fiyatı imkânı verilmiştir. Kotasız bir çok yalın internet yani telefonsuz internet fırsatı da mevcuttur. Öğrenci kampanyaları yeni yıldada sürecek.