Türk Telekom Evden Sınırsız Bedava internet 2018

Türk Telekom Evden Sınırsız Bedava internet 2018 ile tüm öğrencilere inanılmaz yeni okul dönemi kampanyası. Yeni okula başlayan herkesin faydalanabileceği benzersiz bir fırsat tarifesi!


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Yeni Okul Yılına Özel Limitsiz Evden İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en büyük internet sağlayıcı ve komünikasyon firmalarında olan Türk Telekom büyüklüğüne yakışır olarak hazırladığı kampanyaları ile tüm mobil müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Her zaman mobil müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak hazırladığı fırsatları ile müşterilerini mutlu etmeyi başaran firma, müşterilerine verdiği önemi herkese göstermeyi başarıyor. Benimsediği bu müşteri öncelikli hizmet anlayışı sayesinde her geçen gün daha fazla kişiye hizmet vermeye başlayan dev şirket gün geçtikçe Türkiye’de internet denilince ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başarıyor.

Aynı zamanda üstün hizmet kalitesi ile de müşterilerine oldukça hızlı bir internet deneyimi yaşatan dev firma, bu alandaki yatırımları ile de göz doldurmayı başarıyor. Yaptığı yatırımlar ve yenilikler ile birçok kişinin derin bir nefes almasına olanak sağlayan komünikasyon firması, abonelerine özel olarak hazırladığı kampanyalar ile de Türkiye genelinde birçok kişinin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.

Yeni okul yılına özel olarak hazırladığı evden limitsiz internet fırsatı ile de gönülleri çelen firma, bu hamlesi ile birçok öğrenciyi ve ailesini memnun etmeyi başardı. Üstelik ilk üç ay ücretsiz yararlanma ve ücretsiz eğitim paketi hediyeli bu teklifi ile oldukça cazip bir fırsat olduğunu gözler önüne seriyor. Bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayarak hızlı bir internete ve birçok sürprize sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağazalarına gidip katılım talebinizi ileterek hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm evden internet müşterileri faydalanabilirler.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Limitsiz 50 GB AKN’li evden internete aylık 59,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik ilk üç ay hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Hedefim İngilizce, Hızlı Okuma ve Okula Hazırlık eğitim paketleri de ücretsiz olarak kullanımınıza sunulur.

Detaylar

AKN’ninizi doldurduğunuz zaman internet hızınız yavaşlatılır.
Evde ücretsiz olarak kurulum hizmeti verilir.

Bedava internet için daha bir çok makalenin yer aldığı sitemizi baştan sona gezinebilirsiniz.