Türk Telekom Faturalı Bedava internet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Bedava internet Paketleri ile yeni yılda yani 2018 Ocak ayında süper indirim, kampanya ve fırsat içeren tarifelerden faydalanın.


Sponsorlu Bağlantılar

Telekomünikasyon alanında kısa bir süredir Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Türk Telekom, hayatımızda bulunduğu bu kısa sürede şimdiden herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başardı ve sunduğu zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı tarifeleri ile tüm mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyaları ile mobil kullanıcılarının isteklerine önem veren iletişim firması, hazırladığı fırsatlar ile dolu paketlerde özellikle internet kullanım hakkını fazla tutarak müşterilerini sevindirmeyi başarıyor. Aynı zaman dakika ve mesajlaşma hakkı yönü ile de oldukça tatmin edici bu fırsatlar sayesinde birçok kişi kendine ve cebine uygun tarifeyi rahatlık ile seçip kullanmaya başlıyor.

Bu sıralar hazır karttan faturalıya geçiş yapan abonelere özel olarak hazırladığı Faturalı’da fırsatı ile herkesin dikkatini çeken operatör firması, mobil kullanıcılarını bu teklifi ile dakika, SMS ve internete doyuruyor ve aynı zamanda da internet aşımı olmaksızın tarife içeriklerinin tadını çıkarmalarına olanak sağlıyor. İhtiyacınıza uygun olan fırsatı seçip sizde hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Faturalı Bedava internet Paketlerine Katılım

Türk Telekom mağazalarını ziyaret edip başvuruda bulunarak kısa bir sürede katılabilirsiniz. Çağrı merkezine telefon edip katılım talebinizi ileterek de zahmetsiz bir şekilde katılım sağlamanız mümkündür. Online servisler yolu ile de katılmanız mümkündür. Türk Telekom bedava internet paketi için yine ana konumuzu ziyaret etmenizde oldukça fayda olduğu kanısındayız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturasızdan faturalıya geçen tüm bireysel aboneler faydalanabilir. Sağlamanız gereken tek koşul budur.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

4 GB Bedava internet

12 aylık taahhüt yaparak 25 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’ye sahip olabilirsiniz.

6 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB’ye 12 aylık taahhüt yaparak 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay içinde caydığınız cayma bedeli ödemek zorunda olmazsınız.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal talebinizi oluşturarak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de kısa bir sürede iptal etmeniz mümkündür.

Faturalı’da Kampanyası Hakkında Detaylar

30 gün boyunca kullanmadığınız faydalarınız gelecek aylara devredilmez.
Paketinizdeki kullanım haklarınızı harcadığınızda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
5555’e dakika için “SES”, mesajlaşma için “SMS”,  internet için “INTERNET” yazıp gönderdiğiniz takdir de kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.