Türk Telekom Faturalıya Geçiş – Özel Bedava internet

Türk Telekom Faturalıya Geçiş – Özel Bedava internet paketi ile 7 GB – 3 GB arasında paketi ücretsiz hediye olarak sahip olabilirsiniz. Faturalı hatlar içindir.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçişe Özel Taraftar Coşturan Tarifeleri

GSM alanında yeni faaliyet göstermeye başlayan ve Avea’ nın altyapısı ile müşterilerine kaliteli bir hizmet kalitesi sunmaya çalışan yeni komünikasyon şirketi Türk Telekom bedava internet, yaptığı çeşitli kampanyaları ile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Neredeyse her gün farklı bir teklif ile mobil müşterilerinin karşısına çıkan operatör firması, her kesimden müşterisinin ihtiyacını karşılamaya çalışıyor ve aynı zamanda onların ihtiyaçlarına, isteklerine uygun olan tarifeye sahip olmalarına olanak sağlıyor.

Bu tutumu ile de birçok mobil kullanıcının takdirini kazanmayı başaran GSM şirketi, bu sayede her geçen gün mobil kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor.

Yakında zamanda faturalıya geçiş yapan abonelerine özel olarak hazırladığı Taraftar Coşturan fırsatları ile de birçok kişiyi sevindiren operatör firması, bu teklifi yakınları ile doya doya konuşma, mesajlaşma hakkı ve buna ek olarak sosyal ağlarda rahat rahat takılmalarına yetecek kadar internet kullanım hakkı sunuyor. Sizde bu tekliflerden ihtiyacınıza uygun olanı seçip hemen kullanmaya başlayın.

Faturalıya Geçiş Hediyesini Nasıl Alırım?

Size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret edip başvuruda bulunarak kısa bir sürede katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İnternet kanalı yolu ile katılım sağlamak için ise başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak katılım işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. (Müşteri hizmetleri numarasından detayları rica edebilirsiniz, numara aşağıdadır)

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile operatör değişikliği yapmış tüm bireysel aboneler indirimli olarak faydalanabilirler. Başka herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon ederek müşteri hizmetlerine iptal talebinizi iletmeniz yeterlidir ya da Türk Telekom mağaza veya bayilerinden tarife değişikliği ve iptali işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Paketlerin İnternet İçeriği Nedir?

3 GB

12 aylık taahhütname yaparak her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkını 19 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

7 GB

Aylık 29 TL ödeyerek 7 GB internet, her yöne konuşabileceğiniz 750 dakika ve 1000 kısa mesaj hakkını hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Diğer Detaylar

Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
*120#’ yi tuşlayarak tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz ek paketleri öğrenebilirsiniz.
5555’e “SOZ” yazıp göndererek 12 aylık taahhüt verebilirsiniz.