Türk Telekom Fenercell Bedava İnternet Tarifeleri

Türk Telekom Fenercell Bedava İnternet Tarifeleri ile cebinize ve bütçenize en uygun olan paketler arasından tercih yapabilirsiniz. Devamı konuda.

türk telekom fenercell bedava internet

Telekomünikasyon alanında Avea alt yapısı ile faaliyete geçen ülkemizin en eski iletişim ve internet sağlayıcı firması Türk Telekom 3 yıl gibi kısa bir sürede GSM alanında ciddi başarılar elde etmeyi başardı. Öncelikli olarak hizmet kalitesini geliştirmek amacı ile birçok yatırım yapan operatör firması, birçok geliştirmeye imza attı. Mobil hat kullanıcılarının Türkiye’nin dört bir noktasında sorunsuz şekilde internet kullanmalarına olanak sağlamak için sürekli alt yapı iyileştirmeleri yapan firma, bu çalışmaları ile de milyonlarca abonenin saygısını kazanmayı başardı. Son 3 yılda ciddi bir alt yapı iyileştirmesi yapan operatör firması müşterilerine sunduğu iletişim hizmeti ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Sadece bunun ile de sınırlı kalmayan dev operatör firması, çok çeşitli tarifeler ve kampanyalar da hazırlamaya çalışıyor. Her kesimden müşterisine uygun kampanyalar hazırlayarak hem mevcut abonelerini mutlu etmeye çalışan iletişim şirketi aynı zamanda da her gün birçok yeni GSM müşterisi kazanmayı başarıyor. Türk Telekom’un zengin tarifelerinden faydalanmak için geç kalmayın.

Türk Telekom Fenercell tarifeleri 2018 ile hem takımınıza destek olup hem de bol bol yakınlarınız ile iletişim kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Fenercell Tarifeleri

Türk Telekom Fenercell tarifeleri aylık olarak bol bol dakika, SMS ve internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Oldukça ekonomik fiyatlar ile iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak takımınıza da destek olmanın tadını çıkartabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için yorum atmaktan çekinmeyin.

Fenercell Kampanyası Nasıl Katılabilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisi ile konuşarak katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kısa mesaj ile katılım sağlamak için ise “FB COSTURAN 3 GB” ya da “FB COSTURAN 7 GB” yazıp 5555’e ücretsiz katılım mesajı atabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet için en iyisi mi en ilgili makaleye bakınız.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu kampanyadan faydalanmak için yerine getirmeniz gereken herhangi bir koşul yoktur. İsteyen herkes katılım sağlayabilir.

Nasıl iptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile konuşarak ya da Türk Telekom mağazalarına giderek iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tarife İçeriği Nedir?

3 GB

Aylık 29 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 3 GB internet ve taraftar hatları ile sınırsız konuşma hakkına sahip olabilirsiniz.

7 GB

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 7 GB internet kullanım hakkına sahip olmak için aylık 39 TL ödeyebilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınızı 5555’e “KALAN” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
Ay sonuna kadar kullanmadığınız dakika, internet ve SMS kullanım haklarınız gelecek aylara devredilmez.
Hattınıza aylık tanımlanan bu kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Başka bir operatör fırsatı olan Turkcell bedava internet kategorisi de ilginizi çekecektir.

Facebook Sayfamız