Türk Telekom Gel Dene Bedava internet

Türk Telekom bedava internet Gel Dene paketleri ile son derece mümkün, nasıl mı? Paket ve kampanyayı görüntülemek için tıklayın.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Gel Dene Bedava internet

Türkiye’de GSM alanında uzun bir geçmişe sahip olmamasına rağmen, bu sektörde kısa bir süredir faaliyet gösteren Türk Telekom, bu kısa sürede birçok başarılı hamleye imza atmayı başardı. Aktif olarak hizmet göstermeye başladığından beri abonelerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine önem verip ve bu doğrultuda tarife içerikleri hazırlayan GSM firması bu müşteri odaklı yaklaşımı ile oldukça fazla olumlu tepki toplamayı başarıyor.

Türk Telekom bedava internet için aynı zamanda bu tavrı sayesinde de her geçen gün artan bir mobil hat kullanıcısı sayısına sahip olmayı başaran operatör firması, bu sektördeki ağırlığını giderek herkese göstermeye başladı. Öncelikle rakiplerinin dikkatini çeken firma, abonelerinin dikkatini ise hazırladığı kampanyalar ile çekmeyi başarıyor.

Piyasaya sunduğu Gel Dene kampanyaları ile abonelerinin oldukça ekonomik fiyatlar ödeyerek, yakınları ile ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan konuşmalarına ve cepten internet kullanmanın tadını çıkarmalarına olanak sağlıyor. Sizde bu tekliflerden size uygun olanı hemen seçip kullanmaya başlayarak, tarifenizin keyfini sürmeye başlayın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Gerekli şartları sağlayan tüm müşteriler Türk Telekom mağazalarından kısa bir sürede bu tarifeye geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kısa mesaj ile geçiş yapmak için ise 1 GB için “GEL DENE 1 GB”, 3 GB için “GEL DENE 3 GB”, 5 GB için ise “GEL DENE 5 GB” yazıp 5555’e atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız paketlerden geçiş yolu ile tüm bireysel müşteriler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da Online kanallar yolu iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 GB bedava internet

12 aylık sözünüze her yöne 600 dakika, 1000 SMS ve 1 GB’yi 32 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

3 GB bedava internet

3 GB cepten mobil internet, her yöne 750 dakika ve 1000 SMS’e sahip olmak için aylık 40 TL ödemeniz yeterlidir.

5 GB bedava internet

Aylık 47 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 5 GB kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Esaslar

Tarife kapsamındaki kullanım haklarınız devrilmez ve üçüncü kişilere de transfer edilmez.
Kalan kullanım bilgilerinizi  9333 arayarak ya da Online işlemlere giriş yaparak öğrenebilirsiniz.