Türk Telekom Gençlere Özel Selfy Kampanyaları

Türk Telekom Selfy bedava internet paketi ile sizde bol internetli paketlerin gecelerine ulaşın. İstediğiniz kadar nasıl yapılır diye aratın, tek sonuç biziz.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Selfy Çok Net İnternet Kampanyası

Türk Telekom Türkiye’de GSM alanında ki yeni isimlerden biri olmasına rağmen birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu ilgiyi ise müşterilerinin ihtiyaçlarına ve ekonomik durumlarına göre hazırladığı cazip fırsatlı tarifelerine borçlu gözüken firma, aynı zamanda bu cazip fırsatlı teklifleri ile birçok mobil hat kullanıcısının aklını çelmeyi başarıyor.

Bu sayede de gün geçtikçe abone sayısını arttırıp, sektörde emin adımlar ile ilerleyen operatör firması, bu alanda kalıcı olacağını rakiplerine ve diğer herkese göstermeyi başarıyor.

Aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini bu kadar ön planda tutması sayesinde de marka değerini arttıran firma, benimsediği bu misyonu sayesinde birçok mobil kullanıcısının takdirini kazanmayı başarıyor.

Bu sıralar da hazırladığı Çok Net fırsatı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran dev firma, kullanıcılarının iletişim ihtiyaçlarını karşılar iken ekonomik olarak zorluk çekmemelerini ve aynı zamanda ihtiyaçlarını karşılayabilecek dakika, SMS ve internet kullanım haklarını sağlamak amacı ile hazırladığı bu teklifi ile birçok yeni abone kazanmayı başardı. Eğer sizde cebinize uygun olan bir tarifeye sahip olmak istiyor iseniz vakit kaybetmeden hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayın.

Selfy Bedava internete Nasıl Katılabilirim?

Kısa mesaj yolu ile katılmak için  “COKNET” yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz katılım sağlamanız için yeterlidir. Web kanalı yolu ile katılım sağlamanız mümkündür. Türk Telekom bayilerine gidip başvuruda bulunduğunuz takdirde de katılmanız mümkündür. Bedava internet paketi için en ideal kaynak olan sitemizde daha çokkk kampanya mevcut.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften faydalanmaya başlayabilmek için sağlamanız gereken şartlar; yeni bir hat tesisi, numara taşıma yolu ile ya da Türk Telekom mobil, Taraftar ve TTNET faturasız tarifelerinden geçiş yolu ile katılmış olmanız ve Selfy’li olmanız şartlarıdır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinizi ileterek kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

12 aylık taahhüt yaparak her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 3 GB’ye 29 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanım bilgilerinizi “KALAN” yazıp 5555’e ücretsiz SMS atarak öğrenmeniz mümkündür.
Taahhüdünüzün süresi bittiğinde ödemeniz gereken tutar 39 TL olur.