Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası

Türk Telekom 6 Ay boyunca 2 GB, toplamda 12 GB bedava internetini sizlerle paylaşıyor. Bu benzersiz kampanyadan en çok sizler mutlu olacaksınız. Hediye internet haberlerimizde yeni bir konudur.

Avea’nın Türk Telekom’a devredilmesi ile beraber Türk Telekom bünyesinde GSM hizmeti vermeye devam eden dev telekomünikasyon firması, sadece 3 yıl gibi bir sürede GSM sektöründe çok ciddi başarılar elde etmeyi başardı.

Öncelikli olarak abonelerine çok çeşitli kampanyalar hazırlayan dev operatör firması yaptığı müşteri odaklı kampanyaları ile abonelerine ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor.

Abonelerine hep ihtiyaçlarına uygun fırsatlar ve tarife içerikleri açıklayan dev operatör firması bu tutumu sayesinde abonelerinin saygısını kazanmayı başarıyor. Sizde size özel olarak hazırlanan bu çok çeşitli teklifler hakkında bilgi alın ve size en uygun olan fırsattan faydalanın ve buna ek olarak bir sürü hediye internet kazanma şansı yakalayın.

Türk Telekom’un En Yeni Bedava İnternet Paketlerinden Birisi

Birçok mobil hat kullanıcısının dakika, SMS ve internet kullanım hakları arasında en çok kullandığı ve ihtiyaç duyduğu kullanım hakkı olan internet kullanım hakkı birçok mobil hat kullanıcısı için oldukça önemlidir. En çabuk biten ve kullanılan bu kullanım hakkı bazı zamanlarda abonelere yetmiyor.

Bu yüzden de aboneler bedava internet arayışına giriyorlar. Türk Telekom’da abonelerinin bu arayışının farkında olarak abonelerine bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2018’i öğrenin ve sizde ücretsiz internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen Türk Telekom’un hediye 2 GB kampanyasının detaylarını öğrenin ve sizde bu fırsattan faydalanın.

Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası Nasıl Katılabilirim?

Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri ve Şanlıurfa illerinden birinde yaşıyor iseniz ve yeni hat tesisi yolu ile ya da numara taşıma yolu ile Türk Telekom’lu olup Şanslı veya Aşmayan tarifelerinden birine geçiş yaparak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Belirtilen iller yaşıyor olmanız ve yeni operatör değişikliği yapmış olmanız şartı aranmaktadır. Başka bir koşul bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri ile konuşarak iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

6 ay boyunca her ay ayda 2 GB hediye internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

Detaylar

25 Nisan ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında bu fırsattan faydalanmanız mümkündür.
Kullanım haklarınızı 5555’e “INTERNET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Facebook Sayfamız