Türk Telekom ile İnternetten E-Dergi Ücretsiz

Türk Telekom ile İnternetten E-Dergi Ücretsiz hediyenizi hemen alabilirsiniz. Kültürlü bireyler yetiştirmek ve gelişen online dergi anlayışı içindir.

Türk Telekom ile İnternetten E-Dergi Ücretsiz Kampanyası

Çok uzun yıllardır iletişim sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin dev iletişim firmalarında Türk Telekom, her alanda abonelerini mutlu etmeyi başarıyor. İletişim alanındaki başarısını ve profesyonelliğini mobil iletişim alanına da taşıyan dev GSM firması, mobil abonelerine sadece kaliteli bir iletişim imkanı sunmuyor, onları mutlu edebilecek fırsatlar ve kampanyalar da hazırlıyor. Her açıdan mobil abonelerinin ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya yönelik birçok özel fırsat hazırlıyor. Bu tavrı sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başaran dev GSM firması, herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Sadece para kazanma amacı gütmeyen dev operatör firması, abonelerinin sosyal alanda da aktif olmalarını sağlamak isteyen dev GSM firması, abonelerine e-dergi uygulamasını ücretsiz kullanma imkanı sunuyor. Sizde size özel olarak sunulan bu fırsattan faydalanmaya başlayın ve herhangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz şekilde e-dergi uygulamasını kullanmaya başlayarak takip ettiğiniz ya da merak ettiğiniz dergileri rahatça takip edin.

Türk Telekom Bedava E-Dergi İmkanı Sağlıyor

Türk Telekom bedava internet 2018 ile mobil telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden e-dergi uygulamasının indirerek katılım işleminizin ilk aşamasını gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında ise Türk Telekom mobil numaranız ile bu uygulamaya üye olarak son aşamayı da tamamlarsınız. Üyeliğinizi de tamamladıktan sonra ücretsiz bir şekilde e-dergi uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm Türk Telekom’lu mobil hat kullanıcıları bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon ederek müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamayı cep telefonunuzdan kaldırarak da iptal etmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Türk Telekom’lu olduğunuz süre boyunca tamamen ücretsiz olarak e-dergi uygulamasını kullanma imkanına sahip olursunuz ve takip ettiğiniz ya da sevdiğiniz dergileri kolay bir şekilde istediğiniz yerden takip edebilirsiniz ve okuyabilirsiniz.

Detaylar

Bu uygulamada Adil Kullanım Kotası bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
Numara taşıma ya da hat kapatma gibi işlemler yaptığınız takdirde, ücretsiz üyeliğiniz sonlandırılır ve ücretli hale getirilir.

Facebook Sayfamız