Türk Telekom Kontörlü – Faturasız ve Faturalı İnternet Paketleri 2018

Türk Telekom Kontörlü – Faturasız ve Faturalı İnternet Paketleri 2018 ile faturalı da olsanız hediye internet kazanabilirsiniz. Bedava internet sahibi olmak..

Türk Telekom’a Geçiş Faturasız Kontörlü Hat Bedava internet 2018

Bedava internet söz konusu olduğu zaman; herkesin ne kadar mutlu olduğunu görebiliyorsunuz. Bu durumun en başta gelen nedenlerinden birisi ise; internetimizin çok çabuk bitmesi olmaktadır. Özellikle de sosyal medyayı kullanmak inanılmaz derecede internet harcıyor ve bunun kimi zaman farkına varamıyoruz. Bu durumda ek internet paketine para vermekten ise; Türk Telekom bedava internet paketleri dikkatimizi çekiyor. Türk Telekom’a Geçiş faturalı ve haturasız hat internet paketleri ise tam da sizlerin ilgisini çekecek olan bir başlık ve aynı zamanda internet paketlerini barındırıyor. Sizler için yapılması gerek olan bir şey var ki; bu internet paketlerini kaçırmadan, anında yapmak ve devamında paketi kullanmak olacaktır.

Türk Telekom E-Fatura ile 1 GB İnternet Paketi

Artık her şeyin internet üzerinden olduğunu gördüğümüz zaman; bunun çok daha ilerisine giderek, faturalarımızı da internet üzerinden ödemek ve aynı zamanda faturalarımızı mail adresimize isteyerek internetten faydalanabiliriz. Hem bu durumda yapmamız gereken oldukça kısa bir işlemdir. Faturalarınızı mailinize istedikten sonra, haftalık olarak 1 GB internet kazanacaksınız ve bu durumun biraz daha avantajlı olduğunu da bu sayede anlayacaksınız. 1GB yazarak boşluk bırakın ve ardından da mail adresinizi girin, ve bu mesajı 3008’e atın. Daha sonrasında ise; anında internetin keyfini çıkarın hem de hiçbir ödeme yapmayın.

Faturasız Haftalık 1 GB İnternet Paketi

Selfy’li gençler, artık sizler de oldukça kolay bir şekilde internet sahibi olmak ister misiniz? Çok kolay bir işlem dahilinde anıda 1 GB bedava internet sahibi olacak ve bunu doya doya kullanabileceksiniz. Söz konusu genç kesim olduğu zaman, internetin ne kadar fazla kullanıldığını görebiliyor ve aynı zamanda ona göre kampanyalara yöneliyoruz. Söz konusu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey;  SELFY1GB yazarak 4545’e mesaj atmak olacaktır. Bu da sizlere kotalı 1 GB internet olarak geri dönecektir.

Selfy’den Faturasıza 1 GB Bedava internet

Selfy Mor Paketi kampanyasını biliyor musunuz? Eğer sizlerde bu paketlerden birini kullanıyorsanız; şansın bir kere daha sizden yana olduğunu söylememiz gerekiyor. MOR HEDIYE yazarak 4545’e mesaj attıktan sonra, oldukça avantajlı bir internet paketi kazanacaksınız. Bu durumda sizlere gelecek olan 1 GB’ı doya doya kullanacak ve aynı zamanda paketten tekrar yararlanmak isteyeceksiniz. Gönderdiğiniz bu SMS’den sonra yapmanız gereken 30 TL ve üzerinde bir yükleme olacaktır. Eğer son 2 gün içerisinde yükleme yapmış iseniz; bu durumu önemsemeyebilirsiniz.

Türk Telekom Yükle Kazan Kampanyası

1 GB KAZAN yazarak 5555’e mesaj atın ve ilk işiniz bu olsun. Elbette bu durumdan önce yapmanız gereken bir şey daha var ve bu sayede 1 GB internete sahip olabileceksiniz. Türk Telekom mobil uygulamasından veya TT’un kendi internet sitesinden banka kartı veya kredi kartı ile TL yüklemesi yaparsanız; 1 GB kazanacaksınız. Eğer yaptığınız yükleme 30 TL ve aynı zamanda 30 TL’nin üzerinde ise; 7 gün, eğer 30 TL altında ise; 24 saat boyunca geçerli olacak internetiniz bulunacaktır. Eğer sizler de online işlemleri ilk defa kullanacaksanız ve aynı zamanda 35 TL altında yükleme yapmış olacaksanız, 1 GB ve eğer 35 TL üzerinde yüklem yapacaksanız 4 GB bedava internet kazanacaksınız. Bu durumda ise kullanım süresi 30 gündür.

Türk Telekom 2 GB 7 TL

Faturalı ve aynı zamanda faturasız hat fark etmeksizin bu kampanyadan yararlanacaksınız. Sizlerde eğer, neden ücretli diye soracak olursanız; bu paket çok daha uygun bir fiyata karşınıza çıkmaktadır. Bu bağlamda neredeyse bedava gibi bir internet paketine sahip olacaksınız. Kullandığınız mevcut tarifenizin üzerine ek olarak 7 TL ödeyin ve devamında 2 GB internet kazanın. Bunun için yapmanız gereken ise; 2GB EK yazıp 5555’e mesaj atmak olacaktır. Bu sayede ise anında interneti kazanacaksınız. Sizlere bu kampanya hakkında anlatmamız gereken ufak bir detay bulunmaktadır. Eğer sizlerde Türk Telekom faturalı hat kullanıcısı iseniz; 12 ay boyunca taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bu taktirde ise bu internet paketinden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Facebook Sayfamız