Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi Kampanyası 2018

Türk Telekom Kurban Bayramı bedava internet kampanyası için 2018 yılı hediyesi olan faturalı ve faturasız abonelerin yararlandığı AVEA Kurban Bayramı konusudur.

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet 2018

Arkadaşlar Türk Telekom Kurban Bayramı bedava internet 2018 konusunu arefe gecesinde bir güzelce güncelleyeceğiz. Birkaç yıl önce Avea’nın Türk Telekom’a satılması ile beraber Avea alt yapısı ile telekomünikasyon alanında faaliyet göstermeye başlayan Türkiye’nin en büyük iletişim firması Türk Telekom kısa süre içerisinde yaptığı başarılı hamleleri ile Türkiye’nin en önemli GSM firmalarından biri olmayı başaran dev firma aynı zamanda rakiplerine de rüştünü ispat etmeyi başardı.

Çok kısa bir süre içerisinde bu alanda büyük başarılar elde etmeyi başaran operatör firması bu başarısının büyük bir çoğunluğunu benimsediği müşteri odaklı hizmet anlayışına borçlu olarak gözüküyor. Her zaman abonelerinin gereksinimleri doğrultusunda hareket eden ve kampanyalar hazırlayan dev operatör firması bu tutumu ile de her zaman abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Abone sayısını her geçen gün daha da fazla arttırmayı başaran dev operatör firması Kurban bayramının yaklaşması ile beraber bu özel gün içinde bir takım hazırlıklara girişti. Abonelerine bu özel gün için hediyeler kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayan dev firmanın teklifi merak ile bekleniliyor. Türk Telekom Kurban bayramı hediyesi 2018’i öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz. Yada 10 GB’a kadar farklı hediyeleri toplamak için Türk Telekom bedava internet paketi konusuna bakabilirsiniz.

Türk Telekom Kurban Bayramı İnternet Hediyesi 2018

Arkadaşlar bu operatör firması bu Kurban Bayramı için herhangi bir etkinlik, hediye, bedava paket vs düzenlememiştir. Bilginize. Son düzenleme 21.08.2018 – Saat 00:07

Önceki yıllarda Kurban bayramında abonelerine hem hediye internet hem de hediye dakika sunan operatör firması bu fırsatı ile milyonlarca abonesini mutlu etmeyi başarmıştı. Bu Kurban bayramında da benzer bir kampanya yapması beklenilen dev GSM firması, bu bayramda da abonelerinin yüzünü güldüreceğe benziyor.

Büyük bir ihtimalle abonelerine öncelikle bedava internet hediye etmesi beklenilen operatör firmasının aynı zamanda buna ek olarak da abonelerine yakınları ile bayramda ücretsiz konuşabilsinler diye de dakika etmesine kesin gözü ile bakılıyor.

Kampanyaya dair detayları öğrenmek için Arife günü burayı ziyaret edin ve hediyelere dair daha fazla bilgi sahibi olun.

Türk Telekom AVEA Kurban Bayramı Kampanyası

Türk Telekom Kurban Bayramı hediyesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek katılım detaylarını öğrenebilirsiniz. Fakat kampanyanın hediyelerinin büyük ihtimalle hattınıza otomatik olarak tanımlanılması beklenilmektedir. Bir yere kısa mesaj atmanıza gerek kalmadan otomatik olarak hediyelerinizi alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Teklife dair detaylar henüz tam net olarak belli olmadığı için  bu konuda bir bilgi olmamasına karşın hazır kartlı ya da faturalı fark etmeden tüm abonelerinin faydalanılabilmesi beklenilmektedir.

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediye İnternet Paketi

Hem dakika hem de bedava internet kullanım hakkının ücretsiz şekilde herkesin hattına tanımlanılması beklenmektedir. Henüz detaylar tam açıklanmadığı için konuda bir takım spekülasyonlar bulunmamaktadır. Güncellemeler için takipte kalın.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kısa mesaj yolu ile ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kurban Bayramı Kampanyası Detayları

Hediyeleriniz hattınıza tanımlandığı zaman size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Anlık olarak kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’e “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.

Facebook Sayfamız