Türk Telekom Limiti Aşmayan Neredeyse Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom’dan limiti aşmayan internet, konuşma ve mesajlaşma paketleri şimdi bu makale altında. Belirlediğiniz kotayı doldurunca fazlasını harcamayan akıllı paket kampanyasına değindik.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Aşmayan Tarifeleri

Geçtiğimiz yıllarda Avea’yı satın alarak, mobil GSM sektörüne giriş yapan ve 3 sene gibi kısa bir sürede ciddi başarılar elde etmeyi başaran Türk Telekom bu alandaki ciddiyetini tüm rakiplerine göstermeyi başardı. Gün geçtikçe daha da artan başarı grafiği ile hem abonelerine hem de rakiplerine kendini kanıtlayan dev operatör firması müşterilerini ön planda tutarak benimsediği bu hizmet anlayışı ile giderek başarısını arttıracağını herkese göstermeyi başarıyor.

Mobil müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini iyi bir şekilde analiz ederek yaptığı tarifeleri ya da kampanyaları ile abonelerinin iletişim gereksinimlerini rahat bir şekilde sağlamalarına imkan sağlayan komünikasyon firması, her ihtiyaca ve cebe uygun olarak hazırladığı kampanyaları ile mobil müşterilerine bol bir çeşitlilik sunuyor.

Türk Telekom şimdi de yaptığı Aşmayan Tarifeleri ile abonelerini büyük bir sıkıntıdan kurtarıyor. Bu fırsat ile abonelerinin tarifelerindeki kullanım haklarından fazlasını kullanmalarını engelleyip ve yüksek tutarlarda faturalar ödemekten kurtaran iletişim firması, bu teklifi ile birçok yeni abone kazanmayı başardı. Hem içerik yönü ile hem de işleyiş yönü ile oldukça işe yarar olan bu Türk Telekom tarifeleri hakkında bilgi alarak kendinize en uygun olan tarifeyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kotayı Geçmeyen Paketlere Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Bu kısma geçmeden önce Türk Telekom hediye internet makalemize bakmak ister misin? 12 GB’a kadar toplamda hediye net senin olabilir, unutma! Türk Telekom müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da size en yakın mağazasına gidip birebir başvuruda bulunarak en kısa şekilde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tarifeler yeni gelen mobil hat kullanıcılarına özeldir. Yerine getirmeniz gereken başka bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Belirtilen şartı sağlayan tüm mobil hat kullanıcıları katılabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek çok kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi işleme koyabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Limiti Aşmayan 4 GB

Ayda 33 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Limiti Aşmayan 6 GB

Her ay her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkına sahip olmak için 38 TL ödemeniz yeterlidir.

Detaylar

Kullanım haklarınız bittiği takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Tarifenizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde aşım bedeli uygulanmaması için erişiminiz kısıtlanır.