Türk Telekom Mobilist İnternet Tarifeleri

Türk Telekom Mobilist İnternet Tarifeleri ile bedava internet fırsatı ayağınıza gelmişken geri çevirmeyin. 5 GB ve 10 GB harika hediye paketler mevcut.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Mobilist Paketleri

Avea’nın altyapısı ile Türkiye’de GSM sektöründe faaliyet gösteren Türk Telekom mobil müşterileri için yaptığı yeni Mobilist tarifeleri ile mobil hat kullanıcılarına inanılmaz derece ekonomik fiyatlı bir tarife kullanma şansı sunuyor. Bu tarifelerin çok ekonomik fiyatının yanı sıra diğer tarifelere göre bol internet kullanım hakkı olması da oldukça dikkat çekici olarak gözüküyor. Aynı zamanda azımsanmayacak bir dakika ve SMS kullanım hakkı sunan bu tarifeler ile sizde uygun fiyatlı şekilde iletişim ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bu zengin içerikli tarifelerden hemen kendinize uygun olanı seçerek kullanmaya başlayın.

Türk Telekom Bol İnternetli Tarifeler

Birçok mobil hat kullanıcısının en çok kullandığı ve ihtiyaç duyduğu kullanım hakkı olmasında ötürü Türk Telekom müşterilerinin tatmin edici bir internet kullanım hakkına sahip olması amacı ile yaptıoğı Mobilist tarifeleri ile herkesin sevgisini kazandı. Bunun yanında Türk Telekom bedava internet seçenekleri ile de yaralı gönülleri ele geçirdi 🙂

Bu bol internetli tarifelere geçiş yapmanız gereken tek şey Mobil İşlemleri ziyaret etmektir ve hemen kolay bir şekilde geçiş işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hemen ekstra internetli bu tarifelerden size uygun olana geçiş yapın.

Katılım Nasıl Gerçekleşiyor?

Bu tarifelere geçiş yapabilmek için Türk Telekom mobil işlemler uygulamasına ya da Türk Telekom web sayfasına telefon numaranız ya da şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra hemen katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Başka bir yöntem ile bu tarifelere geçiş sağlamanız mümkün değildir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yapmanız gereken herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Bir tek online kanallar üzerinden başvuru yaptığınız takdirde yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek husus budur.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemlerinizi 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri ile görüşerek halledebilirsiniz. Online kanallar üzerinden de iptal işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Kampanyalar Nelerdir?

5 GB İnternet

Aylık 25 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 5 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

10 GB İnternet

Her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkını her ay 35 TL ödeyerek hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

Ay sonuna kadar kullanmadığınız haklarınız gelecek aylara devredilmez.
Kullanılmayan kullanım haklarınızın üçüncü kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.