Türk Telekom Paketime Göre İnternet Kampanyası

Türk Telekom Paketime Göre İnternet Kampanyası ile bedava kazanmak hiç bu kadar olmadı. Bütçenize en uygun paketi seçerek 2018 yılı boyunca kullanın.

Türk Telekom mobil telekomünikasyon alanında ki başarısını çok kısa bir zaman dilimi içerisinde herkese ispat etmeyi başardı. Önceden sadece komünikasyon alanında faaliyet gösteren dev firma, günümüzde Avea’nın altyapısı ile birçok mobil hat kullanıcısına komünikasyon alanında başarılı bir hizmet sunuyor.

Bu alandaki iddiasını gün geçtikçe daha da arttıran operatör firması, özellikle hazırladığı bol ve zengin içerikli kampanyaları ile abonelerine muntazam bir ilgi gösteriyor. Her daim abonelerinin ihtiyaç ve isteklerini baz alıp buna göre fırsatlar içeren kampanyalar hazırlayan dev GSM firması, bu hamleleri ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Sizde dev operatör firmasının size özel olarak hazırladığı fırsatları öğrenip buna göre hemen katılım sağlayarak, bu durumun keyfini çıkartabilrisiniz.

Türk Telekom Paketime Göre Ek Bedava internet

Türk Telekom her mobil müşterisine aynı önemi göstererek hepsini tarifelerine göre kazanabilecekleri bedava internet kampanyaları sunuyor. Bu fırsat ile her abone mensup olduğu tarifeye göre bir TL yükleme işlemi gerçekleştirdiği takdirde, hemen hediye internet kazanabilecektir.

Sizde sizin tarifenize ait olan kampanyayı seçip, o doğrultuda bir TL yükleme işlemi gerçekleştirerek hemen Avea bedava internet alabilir ve herhangi bir sınırlama olmaksızın bu bedava internetiniz ile sosyal ağlarda vakit geçirmenin, yakınlarınız ile iletişim kurmanın tadına varabilirsiniz. Hemen bu güzel kampanyanın detaylarını öğrenin.

Nasıl Katılabilirim?

Katılım için herhangi bir yere kısa mesaj atmanıza gerek yoktur. Müşteri hizmetlerine telefon edip iletişim kurmanıza gerek yoktur. Sadece belirtilen tutarda TL yükleme işlemi gerçekleştirmeniz bu kampanyadan faydalanmanız için yeterlidir. TL yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra otomatik olarak katılım sağlarsınız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Her paketin farklı tutarlarda hediyesi vardır. Belirtilen tarifelerde olan tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler. Başka bir katlım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek hemen çıkıl işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Büyük Fırsat 1 GB tarifesi kullanıcıları 20 TL ve üzeri yükleme işlemi gerçekleştirdiklerinde 1 GB,Büyük Fırsat 2 GB, Bahar Fırsatı 3 GB, Bol ve Hızlı 2 GB ve Kolay 2 GB tarifelerini kullanan mobil hat kullanıcıları ise 30 TL ve üzeri yükleme işlemi gerçekleştirdikleri takdirde 1 GB cepten internet kazanırlar.

Esaslar

Hediyeniz hattınıza tanımladığında size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınız bittiği zamanda size kısa mesaj ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 

Facebook Sayfamız