Türk Telekom Prime 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Prime 10 GB Bedava İnternet paketi nasıl yapılır, kimler bu fırsatlardan faydalanabilir. Geçiş yapıp 10, 15, 20 ve 25 GB evde internet kazanabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Prime 10 GB Bedava İnternet – Cepte Yaz

GSM alanındaki başarılı kampanyaları ile bu alanda faaliyet göstermeye başladığı kısa süre içerisinde hatırı sayılır bir mobil hat kullanıcısı kitlesi oluşturmayı başaran dev operatör firması Türk Telekom gün geçtikçe bu alandaki popülerliğini ve bilinirliğini arttırmayı başarıyor. Bu alanda uzun bir geçmişi olmamasına rağmen çok kısa bir süre içerisinde oldukça kayda değer bir başarı elde etmeyi başaran GSM şirketi, mobil telekomünikasyon sektöründe daha uzun süre kalıcı bir şekilde devam edeceğini herkese göstermeyi başardı.

Bu başarıyı yakalanmasının en büyük sebeplerinden biri olan cazip içerikli kampanyalar sayesinde, Türkiye genelinde birçok kişinin istediği içerikte ve fiyatta tarifelere, paketlere sahip olmasına olanak sağlıyor. Toplumun her kesiminden insana ve onların ihtiyaçlarına uygun teklifler hazırlayan GSM şirketi, bu tutumu sayesinde marka değerini de katlayarak arttırmayı başardı. Müşterilerinin internet ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilmeleri için hazırladığı yaza özel bedava internet kampanyası ile birçok müşterisini mutlu etmeyi başardı. Sizde vakit kaybetmeden hediyenizi hemen alın ve tadını çıkartın.

Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağaza veya bayilerini ziyaret edip Prime tarifelerine geçiş yaparak bu hediyeden faydalanmaya başlayabilirsiniz. “CEPTE YAZ” yazıp boşluk bırakıp TCKN’nızı yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak da katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Öncelikle Prime 10 GB, 15 GB, 20 GB tarifelerinde olan, Aktif bir Türk Telekom evde internet aboneliği olan ve veri işleme izni veren tüm mobil kullanıcılar bu hediyeden faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip çağrı merkezi aracılığı ile iptal işlemlerinizi sağlamanız mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Kampanya süresince 30 günlük periyotlar ile 90 gün boyunca tarifenize ek olarak 10 GB cepten bedava internet hattınıza tanımlanır.

Detaylar

31 Ekim 2017 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.
Aynı TCKN üzerinden sadece 1 kişi katılım sağlayabilir.
Geçerlilik süresi boyunca kullanılmayan faydalar silinir.
Sadece yurtiçi kullanımlarda faydalanabilirsiniz.
Kampanya kapsamındaki hediyeleriniz üçüncü kişilere devredilmez.