Türk Telekom Prime ile Yeni Bedava internet

Türk Telekom Prime ile yeni bedava internet paketi seçenekleri ve kampanyaları sizleri bekliyor. Tüm güncel konulara değindik.


Sponsorlu Bağlantılar

GSM alanında kısa sürede gösterdiği başarılı hamleleri ile şimdiden sektördeki varlığını rakiplerine kanıtlayan ve gün geçtikçe daha da büyümeyi başaran Türk Telekom, sunduğu fırsatlarla dolu içerikli tarifeleri ile Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekip ve aklını çelmeyi başarıyor.

Müşterilerine hem dakika hem mesajlaşma hakkı hem de cepten internet kullanım hakkı ile oldukça zengin fırsatlar sunan ve üstelik bu fırsatlardan faydalanmak için astronomik ücretler zorunda bırakmayan komünikasyon ve internet sağlayıcı firması bu tutumu sayesinde birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Sunduğu fırsatlara ek olarak mobil kullanıcılarının 4.5G teknolojili hızlı bir internet deneyimi yaşamalarına da olanak sağlıyor.

Bu sıralar müşterilerinin kullanımına sunduğu Prime’la kampanyası onların yüzünü güldüren dev firma, kullanıcılarının tarifelerindeki internet kullanım haklarına göre kendilerini kısıtlamak zorunda kalmadan 4.5G teknolojisinde bir internet deneyimi yaşamalarına olanak sağlıyor. Üstelik yakınları ile doya doya iletişime geçmelerine sağlamak için zengin bir konuşma hakkı da sunuyor. Zengin içerikleri bu fırsattan hemen sizde faydalanmaya başlayın.

Türk Telekom bedava internet için yapılacak çok şey olsada başlangıç olarak bizim ilgili ve detaylı, çok kapsamlı yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağazalarına gidip birebir başvuruda bulunarak, Çağrı merkezine telefon edip katılım talebinden bulunarak ya da 5555’e “PRIME AYRICALIK” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek katılım sağlamanız mümkündür.

Türk Telekom Prime Hediye İnternet

Yeni hat tesisi yolu ile ya da numara taşıma yolu Türk Telekom’lu olan tüm bireysel aboneler bu kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden zahmetsiz bir şekilde iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Detayları ve İçerik

10 GB internet paketi

Her yöne 2000 dakika, her yöne sınırsız SMS ve 10 GB’ye 69 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

15 GB

12 aylık taahhütname yaparak her yöne 2000 dakika, her yöne sınırsız SMS ve 15 GB’yi 79 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

20 GB

12 aylık sözünüze 99 TL karşılığında her yöne 2000 dakika, sınırsız SMS, sabit hatlar ve şebeke içi limitsiz konuşma ve 20 GB’ye sahip olmanız mümkündür.

Esaslar

Web kanalı yolu ile ya da kısa mesaj ile kalan kullanım haklarınıza ulaşmanız mümkündür.
Tarife içeriğinizdeki kullanım haklarınızın %100’ünü bitirdiğinizde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Üstelik ilk aya özel 30 GB AKN’li sınırsız cepten internet de hediye edilir.